Co vás čeká

Baví vás plánovat večírky pro přátele nebo máte zkušenosti s organizováním veřejných akcí? Jste kreativní a potřebujete se někde vybít? Nudí vás už vaše práce a hledáte zaměstnání, ve kterém se můžete “vyblbnout”? Tak to jsme se právě našli!

Naše firma se neustále vyvíjí a roste, nároky našich zákaznic se zvětšují, a my potřebujeme právě vás, abyste jejich potřeby uspokojila.

Jaké znalosti a dovednosti byste měli mít

  • Organizace akcí pro zákaznice, které se chtějí o nehtové kosmetice dozvědět co nejvíc.
  • Vymýšlení způsobů, jak se ještě víc přiblížit našim zákaznicím na různých místech v republice.
  • Úzká spolupráce s grafikem a marketingovým týmem na budování dobrého jména naší značky.
  • Příprava takového programu na kosmetické veletrhy, aby naše konkurence bledla závistí.
  • Drobné práce pro zajištění bezproblémového chodu našeho e-shopu a našich sociálních sítí.

Výhodou bude, pokud budete umět

  • Nejdůležitějšími schopnostmi pro tuto práci jsou KREATIVITA a ORGANIZAČNÍ SCHOPNOSTI. Bez nich to nejde.
  • Takové organizování vyžaduje i spoustu KOMUNIKACE. Proto by váš projev měl být jasný a srozumitelný každému, s kým přijdete do styku.
  • Titul z vysoké školy ke své práci nepotřebujete, stačí nám STŘEDOŠKOLSKÉ VZDĚLÁNÍ S MATURITOU.
  • Vašim schopnostem plně důvěřujeme, a proto vás nepovedeme za ručičku. Náš nový zaměstnanec tak musí být SPOLEHLIVÝ, SAMOSTATNÝ A ZODPOVĚDNÝ.
  • Vaším nejlepším parťákem při plánování bude počítač, proto je potřeba, abyste zvládali POKROČILEJŠÍ PRÁCI S PC.
  • Pokud navíc umíte zacházet i s některými grafickými programy, jako je PHOTOSHOP nebo COREL, budeme mít vážně radost!
  • Je vaším koníčkem i FOTOGRAFOVÁNÍ nebo VYTVÁŘENÍ VIDEÍ? A máte blízký vztah ke kosmetice, ne-li dokonce k MODELÁŽI NEHTŮ? Pak nevíme, na co čekáte. Jste náš člověk.

Co vám můžeme nabídnout

  • Budete pracovat V MLADÉM A PŘÁTELSKÉM KOLEKTIVU, se kterým pravidelně podnikáme pohodové firemní akce.
  • Jdeme s dobou, a proto víme, že FLEXIBILNÍ pracovní dobu a občasnou HOME-OFFICE taky rozhodně oceníte.
  • Ke standardní dovolené získáte 5 dní DOVOLENÉ NAVÍC.
  • Pomůžeme vám v SEBEREALIZACI a rádi vám PŘISPĚJEME na další vzdělávání a školení.
  • Těšit se můžete i na zajímavý SYSTÉM ODMĚŇOVÁNÍ a STRAVENKY.
  • A zapomenout nesmíme ani na ODPOVÍDAJÍCÍ FINANČNÍ OHODNOCENÍ úměrné vašemu pracovnímu nasazení a zodpovědnosti.

Nenechávejte nás dlouho čekat a napište nám!

Společnost
NaniNails s.r.o.
Adresa
K čističce 218, Sviadnov
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Požadované jazyky: Čeština (Výborná), Angličtina (Mírně pokročilá)
Plat
Plat: 20 000 – 27 000 Kč / měsíc
Zařazeno: Marketing, Média, reklama a PR, Event Specialist, Kreativec
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu určitou
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Zaměstnavatel

NaniNails s.r.o., Tomáš Kuča
724 312 280