Farkasova & Partners helps and advices organizations on recruitment and talent management strategy and ways to align it with their business objectives. With a base in the Czech Republic / Slovakia and with a strong partners in CEE, Scandinavia and Baltics (so far) the company focus on both local and international executive search and talent management assignments.

Business Process Analyst / Consultant

Pro našeho významného mezinárodního klienta – expandující společnost působící v segmentu technologií a služeb – hledáme kandidáty a kandidátky na pozici Group Business Process Analyst / Consultant.

Zodpovědnosti a náplň práce:

· Business a procesní analýza procesů a činností

· Spolupráce na zavádění a implementaci nových procesů

· Vytváření návrhů změn procesů souvisejících s poskytováním produktů / služeb nebo jejich změnami

· Spolupráce na přípravě technologie a zavádění nových služeb a produktů

· Spolupracovat s projektovými týmy na vytváření nových procesů v jednotlivých odděleních společnosti

· Spolupráce s TOP managementem společnosti

Požadavky na pozici:

· Vysokoškolské vzdělání

· Praxe na obdobné pozici min. 3 roky

· Výborná znalost anglického jazyka

· Znalost MS Office / MS Vision / Enterprise Architect

· Zkušenost z působení v mezinárodním prostředí

· Analytické a procesní myšlení

· Silné komunikační dovednosti

· Proaktivní přístup a kreativní myšlení

· Schopnost pracovat v dynamickém prostředí

· Flexibilita a samostatnost

Klient nabízí:

· Zajímavou práci v moderním prostředí stabilní, expandující mezinárodní společnosti

· Možnost profesního růstu

· Zajímavé, motivující finanční ohodnocení

· Mnoho zaměstnaneckých výhod

Společnost
Farkasova and Partners s.r.o.
Adresa
Praha
Požadované vzdělání: Vysokoškolské / univerzitní
Požadované jazyky: Angličtina (Pokročilá)
Zařazeno: Bankovnictví a finanční služby, IS/IT: Správa systémů a HW, IS/IT: Vývoj aplikací a systémů, Finanční analytik, Project Manager, Risk Manager, Support IS, Quality Manager
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitou
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Personální agentura