Naše filozofie: Zákaznické centrum v Westwing vypadá jinak než u většiny firem- nejsme tradičním call centrem! Rovněž také poskytujeme poradenství a podporu našim klientům. Věříme, že zákazníci se chtějí zkontaktovat s inteligentními lidmi se smyslem pro humor a očekávají nejen osobní přístup, ale i možnost popovídat si o tématech, které nemusejí být přímo spojené s objednávkou. Hledáme osoby, které porozumějí potřebám našich zákazníků, podají jim pomocnou ruku a efektivně najdou nejlepší možné řešení.

Náplň práce:

Budování pozitivního obrazu společnosti na českém trhu v odvětví home & living
Navázání a udržení trvalých vztahů s českými zákazníky
Neustálý kontakt s českými klienty pomocí e-mailu a telefonu (odpovědi na otázky, vyjasnění pochybností, aktivní hledání řešení)
Komplexní obsluha při tvorbě objednávky
Spolupráce s ostatními odděleními v rámci společnosti

Požadavky:

Plynulá čeština podmínkou (native speaker)
Dobrá znalost anglického jazyka
Komunikativní znalost polštiny
Zodpovědnost, samostatnost a spolehlivost
Schopnost myšlení v souvislostech
Příjemný hlasový projev, výborné komunikační a prezentační schopnosti
Nadšení pro práci a empatie
Schopnost kreativně řešit problémy
Předchozí zkušenosti s telefonickou nebo přímou obsluhou klienta- výhodou
Uživatelská znalost balíčku MS Office

Nabízíme:

Práci v mladé a dynamicky se rozvíjející společnosti
Profesionální přístup managementu a možnost neustálého zlepšování svých dovedností
Motivující finanční ohodnocení, soukromou zdravotní péči a dofinancování karty Multisport
Prosíme o zaslání CV pouze v polštině nebo v angličtině.

WESTWING HOME & LIVING SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
Address
Varšava, Poland
Required education: Education is not important
Required languages: Czech (Proficient), Polish (Basic), English (Basic)
Listed in: Customer service, Call Centre Operator
Employment form
Employment form: Full-time work
Contract duration
Contract duration: Permanent
Employment contract
Employment contract: employment contract
Employer type: Zaměstnavatel

WESTWING HOME & LIVING GmbH, Joanna Steć
Máte šanci! Na tuto nabídku zatím odpověděli méně než 4 lidé.