Společnost mcePharma s.r.o. (www.mcepharma.com), sesterská společnost společnosti IMCoPharma a.s., se sídlem v Bílovci v MSK, působí v oblasti vývoje a výroby doplňků stravy, funkčních potravin a farmaceutického výzkumu. Vyvíjené formulace se opírají o nejnovější klinické a medicínské poznatky. Ve výrobě používáme pouze špičkové aktivní látky a využíváme moderní farmaceutické výrobní technologie.

Junior specialista/specialista pro on-line marketing

Požadujeme:

  • SŠ/VŠ vzdělání
  • min. středně pokročilá znalost anglického jazyka
  • kreativitu, komunikativnost a proaktivitu
  • schopnost samostatného řešení úkolů
  • schopnost přizpůsobit se požadavkům nadřízeného
  • praxe v oblasti marketingu vítána

Náplň práce:

  • tvůrčí práce v oblasti on-line marketingu s možností implementace vlastních nápadů
  • zodpovědnost za rozvoj prodeje firemních produktů a zviditelnění společnosti pomocí marketingových nástrojů na B2B a B2C trhu
  • aktivní práce se sociálními sítěmi
  • spolupráce s externím firemním grafikem
  • spolupráce s obchodním a vývojově-výrobním oddělením
  • operativní úkoly

Nabízíme:

  • perspektivní a dlouhodobou práci
  • možnost profesního i osobního růstu
  • zajímavé finanční ohodnocení
  • mobilní telefon, případně notebook
  • firemní stravování, stravenky
  • zajištění dopravy firemní minibusem z Ostravy a zpět

Místo výkonu práce: Bílovec (v blízkosti Ostravy)

Termín nástupu: ihned popř. dohodou

Společnost
IMCoPharma a.s.
Adresa
Budovatelská 1178/35, Bílovec
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Požadované jazyky: Angličtina (Středně pokročilá)
Benefity: Mobilní telefon, Sleva na firemní výrobky/služby, Příspěvek na dopravu, Stravenky/příspěvek na stravování, Závodní stravování, Firemní školka, Občerstvení na pracovišti, Příspěvek na sport/kulturu/volný čas, Účast na zahraničních konferencích
Zařazeno: Marketing, Média, reklama a PR, Vydavatelství, tisk a polygrafie
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Zaměstnavatel