Stavební společnost VW WACHAL a.s. se sídlem v Kroměříži a pobočkou v Praze je česká firma zaměřující se na pozemní stavitelství se stavbami po celé ČR, která hledá zaměstnance na pozici :

PŘÍPRAVÁŘ STAVEBNÍ VÝROBY/ROZPOČTÁŘ

pro pracoviště v Praze - Dolní Chabry a
pro pracoviště v Kroměříži

Náplň práce:
- kompletní vedení procesu přípravy zakázky
- příprava podkladů pro realizaci tendrů na dané zakázce a realizace tendrů
- příprava podkladů pro uzavření smluvního vztahu a vzorkování dodávek
- příprava a zpracování podkladů pro zajištění fakturace na dané zakázce
- předkládání požadavků na materiální vybavení k zajištění realizace zakázky
- příprava a zajištění podkladů k předání dokladové části předání díla investorovi
- spolupráce na procesu archivace zakázky po jejím kompletním dokončení

Požadujeme:
- vzdělání SŠ/VŠ stavebního směru
- praxi v rozpočtování stavebních prací
- znalost programu CALLIDA výhodou
- ŘP sk. B, uživatelská znalost práce na PC
- samostatnost, časová flexibillita, komunikativnost

Nabízíme:
- stabilní zaměstnání v perspektivní zavedené stavební společnosti s 27 letou historií
- motivující finanční ohodnocení v závislosti na dosažených výsledcích 28.000 - 52.000 Kč
- pracovní poměr na dobu neurčitou
- mobilní telefon, notebook, příspěvek na stravenky, 5 dnů volna navíc
- pro dojíždějící - při práci v Praze vlastní ubytování (zdarma)
- reference www.wachal.cz, www.proudly.cz

V případě zájmu o uvedenou pracovní pozici zašlete prosím svůj strukturovaný životopis.
Výběrové řízení probíhá v prvním kole pouze na základě zaslaných životopisů, vybraní do
druhého kola jsou zváni na osobní pohovory.

Společnost
VW WACHAL a.s.
Adresa
Jihočeský kraj
Olomoucký kraj
Středočeský kraj
Zlínský kraj
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Plat
Plat: 28 000 – 52 000 Kč / měsíc
Benefity: Bonusy/prémie, Mobilní telefon, Notebook, Stravenky/příspěvek na stravování, Vzdělávací kurzy, školení, 13. plat
Zařazeno: Stavebnictví a reality, Přípravář, Rozpočtář/kalkulant
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitou
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Zaměstnavatel