Firma Gradient s.r.o. se zabývá vývojem, výrobou a prodejem sportovního vybavení (paragliding)

Jsme exportně orientovaná firma, která více jak 90%výrobků dodává obchodním partnerům do celého světa. Hledáme do svého týmu zaměstnance na pozici obchodní referent/ka s Aj.

Náplň práce:

- Komunikace s obchodními partnery

- Fakturace a kompletní organizace obchodních případů

- Spolupráce s dalšími kolegy v týmu

Požadujeme:

- Vzdělání SŠ/VŠ

- Velmi dobrá znalost Aj na komunikativní úrovni slovem i písmem

- Výbornou uživatelskou znalost MS Office

- Samostatnost, pečlivost, chuť učit se novým věcem

- Dobré organizační a komunikační schopnosti

- Příjemné pozitivní vystupování

- Znalost Helios Orange výhodou

Nabízíme:

- Trvalý pracovní poměr

- Různorodou zajímavou pracovní náplň v příjemném kolektivu

- Zajímavé finanční ohodnocení

- Finanční bonus na základě odvedené práce

- Sick days

- Stravenky

Nástup možný ihned

Odpovědí na tento inzerát dáváte souhlas se zpracováním Vašich osobních údajů dle zákona 101/2000Sb. O ochraně osobních údajů

Společnost
Gradient s.r.o.
Adresa
Plzeňská 130/221, Praha – Motol
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Požadované jazyky: Angličtina (Středně pokročilá)
Plat
Plat: 25 000 – 40 000 Kč / měsíc
Benefity: Stravenky/příspěvek na stravování, Vzdělávací kurzy, školení, Kafetérie
Zařazeno: Administrativa, Administrativní pracovník
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu určitou
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Zaměstnavatel

Pozice je vhodná pro absolventy.