JUNIOR MEDIA PLANNER / MEDIA PLANNER

Pro našeho klienta, komunikační a mediální agenturu, hledáme vhodného kandidáta/ku na pozici: JUNIOR MEDIA PLANNER / MEDIA PLANNER

Požadujeme:

• Vzdělání SŠ/VŠ
• Praxe min. 1 rok, praxe v mediální agentuře příp. praxe na obdobné pozici výhodou
• Znalost práce na PC na pokročilé úrovni (MS Office), znalost nákupního SW výhodou (Mamut, Golem)
• Komunikativnost, prezentační dovednosti
• Spolehlivost, samostatnost, zodpovědnost, pečlivost,
• Logické myšlení, analytické schopnosti, systémovost, smysl pro čísla
• Středně pokročilá znalost AJ

Náplň práce:

• Příprava strategických a detailních TV media plánů pro klienty pomocí plánovacích softwarů
• Jednání s dodavateli (primárně TV)
• Nákup mediálního prostoru pro klienty a jeho správa
• Administrativní vedení zakázek, práce s číselnými daty

Nabízíme:

• Práci v silné stabilní společnosti
• Odpovědnou práci na významných projektech
• Příjemné prostředí, moderní pracoviště
• Odměňování odpovídající pracovním výsledkům
• Firemní benefity

V případě zájmu o nabízenou pracovní pozici zasílejte Váš strukturovaný životopis V Čj. Nezapomeňte uvést název pozice, o kterou se ucházíte a telefonické spojení na Vás.

Společnost
POPA
Adresa
Praha
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Požadované jazyky: Angličtina (Středně pokročilá)
Benefity: Bonusy/prémie, Příspěvek na penzijní/životní připojištění, Příspěvek na dopravu, Stravenky/příspěvek na stravování, Vzdělávací kurzy, školení, Zdravotní volno/sickday
Zařazeno: Média, reklama a PR, Media Planner, Asistent v médiích, reklamě, PR, Konzultant v médiích, reklamě, PR
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitou
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Personální agentura