FARMAK, a.s. je česká společnost, která vyrábí generické léčivé látky a meziprodukty pro jejich výrobu. V současné době hledáme do našeho firemního týmu samostatného a odpovědného kolegu na pozici

SPECIALISTA JIŠTĚNÍ JAKOSTI (M/Ž)

Náplň práce:

- aplikace požadavků systému managementu jakosti v oblasti správné výrobní praxe
- organizační a metodické vedení SVP dokumentace v rámci QA
- provádění interních auditů
- příprava a účast na zákaznických auditech
- administrace nápravných a preventivních opatření

Požadujeme:

- VŠ vzdělání chemického nebo farmaceutického zaměření
- praktické zkušenosti v oblasti sytému jištění jakosti alespoň 2 roky
- schopnost týmové práce a proaktivní přístup
- znalost anglického jazyka na úrovni B1-B2
- dobrá znalost MS Office (Word, Excel)
- velmi dobré komunikační schopnosti
- ochotu dále se vzdělávat
- řidičský průkaz sk. B

Nabízíme:

- zajímavou, rozmanitou a odpovědnou práci s velkou možností odborného rozvoje
- odpovídající finanční ohodnocení se zajímavou motivační složkou
- zázemí ryze českého zaměstnavatele s dlouholetým stabilním postavením na trhu
- příjemné a moderně vybavené pracovní prostředí a vstřícný kolektiv s týmovým duchem
- širokou škálu benefitů (týden dovolené navíc, příspěvek na penzijní připojištění, příspěvek na jazykové vzdělávání, zajištění vzdělávání a odborného rozvoje, příspěvek na relokaci/ubytování, zdravotní program, sociální program, příspěvek na závodní stravování)

V případě, že vás daná pracovní pozice zaujala a splňujete námi uvedené požadavky, pošlete nám váš životopis (nejlépe s fotografií) a rovněž motivační životopis prostřednictvím tlačítka „ODPOVĚDĚT“.

Děkujeme.

Společnost
FARMAK, a.s.
Adresa
Na vlčinci 16/3, Olomouc – Klášterní Hradisko
Požadované vzdělání: Vysokoškolské / univerzitní
Požadované jazyky: Angličtina (Středně pokročilá)
Benefity: Bonusy/prémie, Manažerský motivační program, Nadstandardní lékařská péče, Příspěvek na penzijní/životní připojištění, Dovolená 5 týdnů, Vzdělávací kurzy, školení, Závodní stravování, Firemní akce
Zařazeno: Administrativa, Kvalita a kontrola jakosti, Farmacie, Specialista ISO, Regulatory Manager
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitou
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Zaměstnavatel