Stavební společnost VW WACHAL a.s. se sídlem v Kroměříži a pobočkou v Praze je česká firma zaměřující se na pozemní stavitelství se stavbami po celé ČR, která hledá zaměstnance na pozici :

STAVBYVEDOUCÍ/PROJECT MANAGER

do našeho týmu působícího v Praze se stavbami v Čechách

a v Kroměříži se stavbami na Moravě

Náplň práce :
- kontrola technické realizace zakázek, účast na jednáních s investory
- uzavírání SOD a kontrola dodržování jejich veškerých ustanovení
- zajišťování subdodavatelů a dodavatelů materiálů stavby a důsledné uplatňování systému jejich výběru
- řízení průběhu stavebních prací, kontrola kvality práce
- zodpovědnost za personální vedení staveb
- zodpovědnost za maximální hospodárnost staveb
- kontrola včasné a úplné fakturace vůči investorovi, plnění platebních podmínek
- plnění záručních povinností na realizovaných stavbách
- plnění povinností na úseku BOZP a PO

Požadujeme:
- vzdělání SŠ/VŠ stavebního směru podmínkou
- praxe v realizaci staveb min. 3 roky
- zkušenosti s řízením chodu a ekonomiky staveb podmínkou
- velmi dobré organizační a komunikační schopnosti
- autorizace (možno doplnit v průběhu zaměstnání)
- ŘP sk. B, uživatelskou znalost práce na PC
- časovou flexibilitu, samostatnost, zodpovědnost

Nabízíme:
- stabilní zaměstnání v perspektivní zavedené stavební společnosti s 27 letou historií
- práci na dobu neurčitou
- mzdové ohodnocení v závislosti na dosažených výsledcích 33.000 - 64.000 Kč
- služební vozidlo, mobilní telefon, notebook
- vzdělávací kurzy, školení, 5 dnů volna navíc
- reference www.wachal.cz, www.proudly.cz

V případě zájmu o uvedené pracovní pozice zašlete prosím svůj strukturovaný profesní životopis, který bude obsahovat popis praxe, velikosti zakázek a popis činnosti na zakázce.

První kolo výběrového řízení probíhá na základě zaslaných životopisů, vybraní do druhého kola budou pozváni k osobním pohovorům.

Společnost
VW WACHAL a.s.
Adresa
Jihomoravský kraj
Moravskoslezský kraj
Olomoucký kraj
Zlínský kraj
Jihočeský kraj
Středočeský kraj
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Plat
Plat: 33 000 – 64 000 Kč / měsíc
Benefity: Mobilní telefon, Notebook, Stravenky/příspěvek na stravování, Ubytování/příspěvek na ubytování, Vzdělávací kurzy, školení, Zdravotní volno/sickday, 13. plat
Zařazeno: Stavebnictví a reality, Project Manager, Stavbyvedoucí, Technik ve stavebnictví
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitou
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Zaměstnavatel