Pro výrobní a technologickou společnost PULS v Chomutově hledáme nové kolegy na pozici:

Finance Manager

Náplň práce

- Zodpovědnost za měsíční a roční uzávěrky

- Pravidelná analýza klíčových indikátorů výkonu a jejich prezentace managementu

- Obecná analýza procesů finančního oddělení a jejich popis

- Příprava analýz a správa dat dle potřeb managementu

- Zpracování prognóz a Cash Flow

- Koordinace procesů finančního auditu a transferových cen

- Kontaktní osoba pro banky, auditory a pojišťovací instituce

- Podpora implementace ERP systému

- Řízení projektů -> automatizace zpracování faktur

Kvalifikace

- VŠ vzdělání ideálně ekonomického / finančního směru

- Předchozí zkušenosti v oblasti účetnictví / financí / controllingu (min. 5 roky)

- Znalosti účtování a kalkulace nákladů výrobku

- Znalost všeobecného účetnictví

- Znalost daní (transferových cen), DPH (české/německé)

- MS Office - nadstandardní znalost MS Excelu podmínkou

- Zkušenosti s vedením týmu

- AJ na komunikativní úrovni, NJ výhodou

U kandidáta očekáváme:

- Samostatnost

- Analytické schopnosti

- Koncepční přístup

- Pečlivost

- Komunikační dovednosti

- Prezentační dovednosti

- Logické myšlení

Rámcové finanční ohodnocení: od 70.000 Kč

PULS je jedním z nejlepších zaměstnavatelů v regionu s rozvinutou firemní kulturou a skvělými lidmi, kterých si umí Vážit a ocenit je. Jestli splňujete naše požadavky a chcete se stát PULSianem, tak nám o sobě dejte vědět.

Společnost
Lidé a Příležitosti s.r.o.
Adresa
Chomutov
Požadované vzdělání: Bakalářské
Požadované jazyky: Angličtina (Pokročilá)
Plat
Plat: 70 000 Kč / měsíc
Zařazeno: Ekonomika a podnikové finance, Technika a vývoj, Výroba a průmysl, Finanční ředitel/manažer, Výrobní ředitel/manažer
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitou
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva, práce na živnostenský list/IČO
Zadavatel: Personální agentura

Máte šanci! Na tuto nabídku zatím odpověděli méně než 4 lidé.