Pro našeho klienta působícího v oblasti farmacie, hledáme kandidáty pro rozšíření pracovního týmu.

Náplň práce:

  • Aktivní vyhledávání potenciálních zákazníků z řad praktických lékařů pro děti a lékáren
  • Péče o stávající klienty
  • Nabídka a představení produktů svěřeného portfolia
  • Zpracování a prezentace nabídek
  • Uzavírání transferových objednávek v lékárnách

Požadujeme:

  • SŠ (zdravotnický směr výhodou)
  • Praxi v obchodní činnosti alespoň 3 roky
  • Zkušenosti z pozice obchodního zástupce v oblasti FMCG, kosmetika, OTC, zdravotnické prostředky nebo potravinové doplňky v lékárnách
  • Velmi dobré prodejní a komunikační dovednosti
  • Vysoké pracovní nasazení a zaměření na prodejní výsledky
  • ŘP skupiny B a ochotu intenzivně cestovat v rámci svěřeného regionu

Nabízíme:

  • Zajímavé platové podmínky
  • Finanční bonusy závislé na plnění plánu
  • 5 týdnů dovolené
  • Sick days
  • Zaškolení v medicínské a produktové problematice svěřeného portfolia
  • Středně velký dynamický pracovní kolektiv
  • Možnost osobního i profesního růstu
  • Práci v dynamicky se rozvíjející společnosti
  • Osobní vůz i k soukromému využití, telefon, notebook, ipad
  • Nástup 1.4.2018 / dohodou
  • Výkon práce: svěřený region ČR (Jihomoravský, Olomoucký)

Společnost
KANDIDÁTI s.r.o.
Adresa
Olomouc
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Benefity: Bonusy/prémie, Auto i pro soukromé účely, Mobilní telefon, Notebook, Zdravotní volno/sickday, Dovolená více než 5 týdnů
Zařazeno: Prodej a obchod, Farmacie, Obchodní zástupce
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Personální agentura