Společnost AGIR-Steel, spol. s r.o., která se zabývá projektováním, konstrukcí a montáží zařízení pro těžební průmysl, činná zejména na zahraničních trzích (EU), hledá pracovitého, spolehlivého a zodpovědného kandidáta pro obsazení pozice Hlavní účetní - Specialista

Hlavní účetní - Specialista

Co Vás čeká:

  • Řešení problematiky spojené s vysíláním montážních pracovníků do zahraničí (AT, DE, CH)
  • Výpočty daní a odvodů dle platných legislativních předpisů v zemích vyslání a jejich provádění
  • Podávání předepsaných hlášení, reportů, formulářů a dokumentů v souvislosti s pracemi v zahraničí, komunikace se zahraničními finančními a správními orgány v zemích vyslání
  • Zajišťování souladu pracovněprávních smluv a mzdových předpisů vysílaných zaměstnanců ve společnosti s požadavky v zemích vyslání
  • Sledování předpisů a zákonů upravujících uvedenou pracovněprávní a finanční problematiku v tuzemsku i v zahraničí
  • Velmi častá koordinace a komunikace s finančním a právním oddělením naší partnerské společnosti ve Švýcarsku (němčina!!!)
  • Podpora, spolupráce a metodické vedení našeho účetního oddělení, dohled a kontrola nad vedením účetnictví, účetních uzávěrek, bilancí, kontrolních hlášení

Jaké znalosti a dovednosti byste měl(a) mít:

  • VŠ vzdělání ekonomického směru (Ing., Bc.)
  • Komplexní znalosti a praxe v oboru alespoň 5 let
  • Velmi dobrý přehled o finanční a pracovněprávní legislativě v tuzemsku
  • Velmi dobrá znalost českého podvojného účetnictví
  • Znalost němčiny na velmi dobré komunikativní úrovni
  • Znalost a orientace v zahraničních finančních a pracovněprávních předpisech (praxe min. 1 rok
  • Znalost některého z účetních programů
  • Dobrou uživatelskou znalost produktů MS Office
  • Samostatnost, aktivita, zodpovědnost, flexibilita, ochota učit se novým věcem
  • Pečlivost
  • Férovost

Co vám můžeme nabídnout:

  • Velmi zajímavou, samostatnou a zodpovědnou práci ve firmě činné již od roku 1993
  • Těsná spolupráci se zahraničím, možnost profesního a profesionálního růstu
  • Práci ve férovém a otevřeném kolektivu
  • Možnost dalšího vzdělávání, umožníme účast na školeních, kurzech atp.
  • Pružnou pracovní dobu
  • Velmi dobré mzdové ohodnocení
  • Pracovní poměr na dobu neurčitou
  • Místo výkonu práce je Brno-město
  • Nástup možný ihned

Společnost
AGIR - Steel, s.r.o.
Adresa
Brno – Brno-město
Požadované vzdělání: Bakalářské
Požadované jazyky: Němčina (Pokročilá)
Zařazeno: Administrativa, Ekonomika a podnikové finance, Vrcholový management, Daňový poradce/specialista, Finanční ředitel/manažer, Účetní, Hlavní účetní, Finanční účetní, Finanční specialista
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitou
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Zaměstnavatel

Máte šanci! Na tuto nabídku zatím odpověděli méně než 4 lidé.