Společnost PODA a.s. patří mezi přední poskytovatele telekomunikačních služeb v ČR. Díky neustálým investicím a inovacím přináší svým zákazníkům vysoce kvalitní a stabilní internetové připojení, televizní vysílání, pevné telefonní linky, mobilní služby.
Aktuálně rádi ve svém týmu přivítáme nového kolegu nebo kolegyni na pozici obchodního zástupce pro firemní klienty v Ostravě.

Obchodní zástupce/ Ostrava

OBCHODNÍK ZÁSTUPCE/pobočka Ostrava

Hledáme kolegyni či kolegu, který bude platným členem našeho obchodního týmu.

NÁPLŇ PRÁCE:
* Očekáváme aktivní komunikaci s našimi současnými klienty a kompletní vedení obchodních případů.
* Budete vyhledávat nové obchodní příležitosti (s veškerou podporu současného sales týmu).
* Čeká vás spolupráce s marketingovým oddělením, které Vám pomůže prodej maximálně podpořit.
* Zvládat musíte i potřebnou administrativu a zpracování údajů ve firemním IS.

POŽADUJEME:
* Obchodní cit, zkušenosti a výborné vyjednávací, komunikační a prezentační dovednosti.
* Znalost práce s MS Office.
* Chuť učit se novým věcem.
* Iniciativu a odpovědnost ve vytváření efektivnějších přístupů k zákazníkům.
* Aktivní řidičské zkušenosti (ŘP sk. B).

NABÍZÍME:
* Práci ve společnosti, která svými produkty přináší zákazníkům radost.
* Možnost seberealizace v telekomunikačním oboru, který je stále trendy.
* Odměnu nejen finanční, ale také formou dlouhodobě spokojených zákazníků.
* Možnost osobního i profesního rozvoje.
* Přátelské pracovní prostředí s neformální atmosférou.

Místo pracoviště: Ostrava
Typ pracovního vztahu: práce na plný úvazek
Požadované vzdělání: středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou a angličtina na základní komunikativní úrovni

Společnost
PODA a.s.
Adresa
28. října 1168/102, Ostrava – Moravská Ostrava
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Požadované jazyky: Angličtina (Základní)
Benefity: Bonusy/prémie, Příspěvek na dovolenou, Mobilní telefon, Sleva na firemní výrobky/služby, Notebook, Příspěvek na penzijní/životní připojištění, Flexibilní začátek/konec pracovní doby, Příspěvek na dopravu, Stravenky/příspěvek na stravování, Příspěvek na sport/kulturu/volný čas, Firemní akce
Zařazeno: Prodej a obchod, Obchodní zástupce
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitou
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Zaměstnavatel

Pozice je vhodná pro absolventy.