Co vás čeká

Hledáme učitele všeobecně vzdělávacích předmětů na Dvouletou katolickou střední školu, Vítkova 12 pro obor Pečovatelské služby. Nástup možný od 1.4.2018. Požadujeme příslušné vysokoškolské vzdělání a aprobaci alespoň na jeden z těchto předmětů - Matematika, Český jazyk, Občanská výchova, Tělesná výchova, případně Informační a komunikační technologie nebo Angličtina.

Jaké znalosti a dovednosti byste měli mít

Požadujeme kladný vztah k práci s žáky nestudijního typu a s žáky sociálně znevýhodněnými, komunikační dovednosti, samostatnost i schopnost týmové spolupráce, ochotu k dalšímu vzdělávání i křesťanský postoj k životu.

Výhodou bude, pokud budete umět

Výhodou bude vaše důslednost a trpělivost, praxe v práci se třídou a třídnictví, případně další specializace v oboru spec.pedagogiky.

Co vám můžeme nabídnout

Nabízíme práci v blízkosti středu města, s výbornou dostupností - 5 min. od stanice metra Florenc (linky C a B),v příjemném prostředí, s milým kolektivem, se školní jídelnou v budově školy,s možností dalšího vzdělávání.

Společnost
Dvouletá katolická střední škola
Adresa
Vítkova 15/12, Praha – Karlín
Požadované vzdělání: Vysokoškolské / univerzitní
Požadované jazyky: Angličtina (Základní)
Plat
Plat: 23 200 – 31 100 Kč / měsíc
Benefity: Stravenky/příspěvek na stravování, Vzdělávací kurzy, školení, Závodní stravování, Příspěvek na vzdělání, Firemní akce, Dovolená více než 5 týdnů, Možnost studijního volna
Zařazeno: Vzdělávání a školství, Učitel střední školy
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu určitou
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Nezisková organizace

Pozice je vhodná pro absolventy.

Dvouletá katolická střední škola, Helena Kotásková
Vítkova 15/12, 18600 Praha – Karlín, Česká republika
221722831, 737521047