Merida Hradec Králové, s.r.o. je již 25 let součástí evropské obchodní sítě prodávající sanitární zařízení a hygienické potřeby.

V současné době hledáme na pobočku v Praze kolegyni na pozici: ASISTENTKA PRODEJE

Náplň práce:

  • příjem objednávek
  • komunikace (telefon a email) s klienty a dodavateli
  • evidence přijatého a vydaného zboží
  • fakturace
  • odpovědnost za pokladnu

Požadujeme:

  • SŠ, SOU s maturitou
  • zkušenost v oboru
  • znalost práce na PC (Word, Excel, Outlook, Internet)
  • znalost ekonomického programu POHODA výhodou
  • spolehlivost, pracovní nasazení, komunikativnost a loajalitu

Nabízíme:

  • práci v jedné z největších společností ve svém oboru Clean/Hygienic
  • přátelský kolektiv
  • zajímavé finanční ohodnocení

Nástup možný od 1.3.2018

Společnost
Merida Hradec Králové, s.r.o.
Adresa
Cukrovarská 987, Praha – Čakovice
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Požadované jazyky: Angličtina (Mírně pokročilá)
Plat
Plat: 24 000 – 27 000 Kč / měsíc
Zařazeno: Administrativa, Prodej a obchod, Asistentka, Fakturantka, Obchodní asistent, Pracovník back office
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitou
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Zaměstnavatel

Merida Hradec Králové, s.r.o., Marcel Ruskin
739 048 459