Kimberly-Clark je americkou globální společností vyrábějící produkty značek Kleenex, Huggies, Kotex, Depend a mnoho další.
Společnost byla založena roku 1872 v americkém městě Neenah, ve státě Wisconsin. Za dobu více než 145 let působení se z malého podniku vyvinula globální společnost vlastnící výrobní závody ve 35 zemích světa, s více než 42 tisíci zaměstnanci. Také v České republice má Kimberly-Clark svou výrobní kapacitu. Od roku 1995 působí ve výrobním závodě ve městě Litovli a od roku 1996 také v závodě v Jaroměři.

STROJNÍ INŽENÝR/-KA

Kimberly-Clark, úspěšný světový výrobce známých značek jako HUGGIES, KOTEX, KLEENEX a mnoha dalších, hledá do trvalého pracovního poměru v závodu v Jaroměři, nedaleko Hradce Králové, pracovníka/pracovnici na pozici STROJNÍ INŽENÝR/-KA

Požadujeme

vzdělání VŠ strojní,
praxe v oboru vítána, Solidworks výhodou,
způsobilost pro týmovou spolupráci,
angličtina na pokročilé úrovni (slovem i písmem).

Pracovní náplň

Modifikace strojního zařízení výrobních linek:

technická příprava změn na zařízení,
časový plán realizace,
komunikace s dodavateli pro zajištění patřičných dílů zařízení od externích dodavatelů,
účast na místních a globálních projektech (schopnost řídit malý tým vítána),
dokumentace provedených změn.

Nabízíme

nástup dle dohody, pracovní smlouvu na dobu neurčitou,

výhodné celkové odměňování a zaměstnanecké benefity: až 12.000 Kč ročně do penzijního fondu, 8.400 Kč ročně do životního pojištění, 2.000 Kč ročně na volnočasové aktivity a další příležitostní odměny za výkon,
možnost nákupu zaměstnaneckých akcií s příspěvkem společnosti, možnost nákupu vybraných výrobků za zvýhodněné ceny, příspěvek na stravování, kurzy angličtiny zdarma, atd.

zajímavou práci a zkušenost dynamického prostředí globální společnosti, možnost profesního růstu.

Společnost
Kimberly-Clark, s.r.o.
Adresa
Dolecká 111, Jaroměř – Pražské Předměstí
Požadované vzdělání: Vysokoškolské / univerzitní
Požadované jazyky: Čeština (Pokročilá) nebo Angličtina (Pokročilá)
Benefity: Sleva na firemní výrobky/služby, Příspěvek na penzijní/životní připojištění, Dovolená 5 týdnů, Vzdělávací kurzy, školení, Závodní stravování, Příspěvek na sport/kulturu/volný čas
Zařazeno: Strojírenství, Strojní inženýr
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitou
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Zaměstnavatel

Pozice je vhodná pro absolventy.

Kimberly-Clark, s.r.o., Veronika Teichmanová
+420 491 849 260
Máte šanci! Na tuto nabídku zatím odpověděli méně než 4 lidé.