Naše dceřiná společnost ABAS SR Management je na trhu bezpečnostních služeb od roku 2000. Působí na Slovensku, v České republice, v Maďarsku a Polsku. V současné době hledá vhodného kandidáta na pozici oblastní manažer bezpečnostních služeb v Bratislavě. Kancelář je v dobré dostupnosti dálnice.

Oblastní manažer bezpečnostních služeb - Bratislava

Náplň práce:

řídí regionální manažery

vede pravidelné měsíční a operativní porady s podřízenými a zadává úkoly s termíny

odpovídá za plnění všech ekonomických ukazatelů v podřízených regionech

zajišťuje požadovanou kvalitu služby na zakázkách

předkládá zákazníkům návrhy na zlepšení bezpečnostního stavu, bezpečnostní projekty a analýzy

provádí kontrolní činnost podřízených

vyhledává obchodní příležitosti

podává pravidelný reporting vedení společnosti

Požadujeme:

SŠ vzdělání

vzdělání v oboru bezpečnosti výhodou

praxe v oboru výhodou

komunikativnost a flexibilitu

smysl pro týmovou práci a vedení lidí

organizační a manažerské schopnosti

Nabízíme:

zázemí dynamické stabilní společnosti

samostatnou práci s možností seberealizace a dalšího rozvoje

služební automobil

www.facebook.com/abasipsmanagement/

Společnost
ABAS IPS Management s.r.o.
Adresa
Dúbravská cesta 1793/2 (WESTEND TOWER), Bratislava
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Požadované jazyky: Angličtina (Středně pokročilá)
Plat
Plat: 60 000 Kč / měsíc
Benefity: Auto i pro soukromé účely, Mobilní telefon, Notebook
Zařazeno: Administrativa, Ostraha a bezpečnost, Vrcholový management
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitou
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Zaměstnavatel