OBCHODNÍ ASISTENTKA/ sales support - designový nábytek

Pro renomovanou společnost z oblasti designového nábytku hledáme posilu týmu na pozici sales support/ obchodní asistentka - podpora sales managera/obchodního týmu.

Požadujeme:

  • SŠ/VŠ vzdělání
  • pracovní zkušenost na obdobné pozici
  • otevřenost, prozákaznický přístup, proaktivní přístup
  • týmovost, samostatnost, pečlivost a zodpovědnost
  • aktivní znalost AJ slovem i písmem ( denní potřeba)
  • dobrou znalost MS Office ( Word, Excel, PP)
  • zájem o interiér, design, architekturu

Pracovní náplň:

  • denní komunikace se 2-3 obchodníky, zákazníky, dodavateli
  • podpora při realizaci kompletních zakázek nábytku
  • tvorba nabídkových prezentací práce v PP, Excelu a SW ABRA
  • vyhledávání informací, podkladů, dat, práce v interní DTB
  • denní komunikace s dodavateli v AJ v zahraničí
  • pomoc při marketingových akcích
  • osobní příjem zákazníků a návštěvníků ve studiu dle potřeby
  • správa a aktualizace ceníků a cenovek
  • zajišťování informací a vzorků pro team, product management
  • vypracování podkladů pro report management

Nabízíme:

  • příjemné prostředí a přátelský tým
  • místo pracoviště v širším centru Prahy
  • práci na zajímavých projektech s hezkými a kvalitními produkty
  • fixní plat plus atraktivní odměnu v závislosti na prodeji
  • firemní benefity (mobil, 3 sick days, dovolená navíc, multisport karta, os. rozvoj..)
  • možnost nástupu ihned

V případě vašeho zájmu uvítáme vaše CV .

Společnost
OPENN s.r.o.
Adresa
Praha
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Požadované jazyky: Čeština (Výborná), Angličtina (Pokročilá)
Benefity: Dovolená 5 týdnů, Bonusy/prémie, Sleva na firemní výrobky/služby, Mobilní telefon, Občerstvení na pracovišti
Zařazeno: Administrativa, Prodej a obchod, Stavebnictví a reality, Asistentka, Referent, Obchodní referent, Obchodní asistent, Pracovník back office, Administrativní pracovník
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitou
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Personální agentura

Pozice je vhodná pro absolventy.