Univerzita Karlova, Farmaceutická fakulta v Hradci Králové, zastoupená děkanem fakulty, vypisuje výběrové řízení na obsazení místa

HLAVNÍ ÚČETNÍ

Požadavky:

  • min. ukončené středoškolské vzdělání ekonomického směru,
  • praxe v oboru nejméně 3 roky,
  • dobrá znalost účetnictví, daňových a souvisejících předpisů,
  • orientace v ekonomických informačních systémech,
  • dobrá znalost práce na PC (pokročilá úroveň - MS Excel),
  • samostatnost i schopnost práce v týmu,
  • časová flexibilita,
  • spolehlivost, pečlivost, vysoká míra odpovědnosti, analytické myšlení, orientace na detail,
  • ochota učit se nové věci.

Výhodou:

  • znalost účetních postupů v neziskových organizacích.

Náplň práce:

  • komplexní vedení účetnictví, účetní jednotky,
  • koordinace účtování o stavu, pohybu a rozdílu majetku a závazků, o nákladech a výnosech, o výdajích a příjmech a o výsledku hospodaření,
  • sestavení závěrky,
  • vedení účetních knih.

Nabízíme:

  • práci v prestižní vzdělávací a vědecké instituci Univerzity Karlovy,
  • pracovní smlouvu na dobu určitou s perspektivou převedení na dobu neurčitou,
  • plný pracovní úvazek,
  • pružnou pracovní dobu,
  • 5 týdnů dovolené za rok,
  • příspěvek na stravování,
  • FAFÍK - dětská skupina (možnost využít služy dětské skupiny pro děti zaměstnanců fakulty),
  • ČSOB motivační program (balíček nadstandardních výhod pro všechny zaměstnance),
  • benefity UK (slevy a výhody pro zaměstnance UK u externích subjektů).

Mzdové podmínky dle platného Vnitřního mzdového předpisu Univerzity Karlovy s výhledem navýšení formou přidělení osobního ohodnocení po uplynutí tříměsíční zkušební doby a případně dalších motivačních odměn.

Místo výkonu práce: Hradec Králové

Předpokládaný nástup: ihned nebo dohodou

Vybraní uchazeči budou pozváni k ústnímu pohovoru.

Kontaktní pracovník:

Zuzana Hemerková

Oddělení personální, práce a mezd

Tel.: 495 067 424

Strukturovaný životopis, motivační dopis, ověřenou kopii dokladu o nejvyšším dosaženém vzdělání a souhlas k nakládání s poskytnutými osobními údaji zasílejte poštou nebo doručte osobně do 12. 2. 2018 na adresu: Univerzita Karlova, Farmaceutická fakulta v Hradci Králové, Ing. Lenka Vlčková – tajemnice, Akademika Heyrovského 1203, 500 05 Hradec Králové.

Obálku označte slovy: „VŘ – hlavní účetní“.

Souhlas k nakládání s poskytnutými osobními údaji naleznete na www.faf.cuni.cz – úřední deska.

Společnost
Univerzita Karlova, Farmaceutická Fakulta v Hradci Králové
Adresa
Akademika Heyrovského 1203/8, Hradec Králové
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Požadované jazyky: Angličtina (Základní)
Benefity: Příspěvek na penzijní/životní připojištění, Flexibilní začátek/konec pracovní doby, Stravenky/příspěvek na stravování, Dovolená 5 týdnů, Firemní rekreační zařízení, Firemní školka
Zařazeno: Ekonomika a podnikové finance, Státní a veřejná správa, Účetní, Hlavní účetní
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu určitou
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Zaměstnavatel

Univerzita Karlova, Farmaceutická fakulta v Hradci Králové, Zuzana Hemerková, DiS.
Akademika Heyrovského 1203, 50005 Hradec Králové, Česká republika
495 067 424
Máte šanci! Na tuto nabídku zatím odpověděli méně než 4 lidé.