Jsme poradenskou společností působící v České a Slovenské republice na poli auditu a daňového poradenství více než 20 let. Jsme součástí mezinárodních sítí poradenských firem Praxity a LeitnerLeitner, se kterými úzce spolupracujeme. Zabýváme se mj. auditem, daňovým poradenstvím, poradenstvím při akvizicích a fúzích, podnikovým a transakčním poradenstvím. Poskytujeme externí účetní poradenství, jak v rámci české legislativy, tak dle mezinárodních účetních rámců – IFRS/US GAAP.
V současnosti hledáme vhodného kandidáta na pozici:

Asistent auditora

Náplň práce

· účast na auditorských zakázkách a dalších projektech (konsolidace, controlling, due diligence, apod.)

· účetní poradenství

· vedení účetnictví

Nabízíme

· zajímavou a zodpovědnou práci na plný pracovní úvazek

· zázemí stabilní společnosti s mezinárodní působností

· možnost kontinuálního odborného vzdělávání

· podpora profesního růstu, získání nových odborných znalostí

· možnost účasti v profesním vzdělávání Komory auditorů ČR

· podpora jazykového vzdělávání

· odpovídající finanční ohodnocení

· systém zaměstnaneckých benefitů

· nástup možný ihned, dle dohody

Požadujeme

· základní znalost účetních předpisů (zkušenosti s účetnictvím výhodou)

· aktivní znalost AJ nebo NJ slovem i písmem

· znalost práce na PC, zejm. znalost MS Office (výborná znalost MS Office velkou výhodou)

· dobré komunikační schopnosti

· logicko-analytické dovednosti

· samostatnost v řešení problémů

· pečlivost a důslednost

· flexibilitu

Společnost
Fučík & partneři, s.r.o.
Adresa
Klimentská 1207/10, Praha – Nové Město
Požadované vzdělání: Bakalářské
Požadované jazyky: Angličtina (Středně pokročilá) nebo Němčina (Středně pokročilá)
Benefity: Stravenky/příspěvek na stravování, Vzdělávací kurzy, školení, Občerstvení na pracovišti, Příspěvek na vzdělání, Firemní akce
Zařazeno: Bankovnictví a finanční služby, Ekonomika a podnikové finance, Odborný asistent
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Zaměstnavatel