Společnost RR Donnelley Prague s.r.o. je jednou z největších digitálních tiskáren v Evropě. Nabízíme bezproblémová tisková řešení pro zákazníky, nabízíme špičkové služby, technologie a kvalitu v oblasti digitálního tisku. Společnost byla založena v roce 2006, sídlo společnosti je v Chrášťanech nedaleko Prahy - Zličína. V současné době hledáme novou kolegyni / kolegu na pozici:

Asistentka - administrativa

Náplň práce:

  • Administrativní a organizační podpora ředitele společnosti a dalších oddělení
  • Standardní kancelářské práce (zajištění chodu kanceláře, evidence a správa dokumentů, třídění pošty, vyřizování telefonických hovorů, organizace návštěv apod.)
  • Zabezpečení provozu zasedacích místností a kuchyňky
  • Příprava denních reportů pro pravidelný production meeting
  • Nákup kancelářských potřeb a drobného spotřebního materiálu, vč. zadávání podkladů do účetního systému (úzká spolupráce s účetním oddělením)
  • Komunikace s dodavateli telekomunikačních, právních a úklidových služeb
  • Plnění dalších úkolů dle aktuální potřeby

Požadujeme:

  • Minimálně SŠ vzdělání
  • Pokročilá znalost MS Office
  • Výborné komunikační schopnosti
  • Pokročilá znalost angličtiny nutností – denní komunikace v AJ
  • Zodpovědný přístup, pečlivost a spolehlivost, loajalita

Nabízíme:

  • Získání zkušenosti v nejrychleji rostoucím segmentu polygrafického průmyslu
  • Možnost profesního rozvoje, vzdělávání
  • Flexibilní pracovní doba
  • Zaměstnanecký benefitní program (stravenky, dovolená nad rámec zákoníku práce, sick days, multisport karta, autobusová doprava ze Zličína apod.)
  • Přátelské pracovní prostředí

Místo výkonu práce Chrášťany - 5 minut autobusem z Prahy Zličína (autobusová doprava ze Zličína zajištěna).

Poskytnutím svých osobních údajů obsažených v profesním CV dává kandidát souhlas s jejich zpracováním a uchováním v databázi společnosti RR Donnelley Prague, s.r.o. za účelem nabídky volných pracovních pozic. S Vašimi osobními materiály bude nakládáno v souladu s par.4 a par.11 zákona č.101/2000 Sb. Poskytnutí osobních údajů je dobrovolné, souhlas s jejich zpracováním můžete kdykoliv odvolat.

Společnost
RR Donnelley Prague s.r.o.
Adresa
Chrášťany
Požadované vzdělání: Odborné vyučení bez maturity
Požadované jazyky: Angličtina (Středně pokročilá)
Zařazeno: Administrativa, Ekonomika a podnikové finance, Zákaznický servis
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Zaměstnavatel

Pozice je vhodná pro absolventy.