Stavební společnost VW WACHAL a.s. se sídlem v Kroměříži a pobočkou v Praze je česká firma zaměřující se na pozemní stavitelství se stavbami po celé ČR, která hledá zaměstnance na pozici :

VEDOUCÍ PŮJČOVNY STAVEBNÍHO NÁŘADÍ A TECHNIKY

Náplň práce :

- samostatné řízení půjčovny stavebních strojů v Kroměříži
- vyhledávání nových zákazníků za účelem pronájmu strojů
- vyhledávání nových technologií a zajištění jejich realizace
- zajištění péče o skladované stavební stroje a jejich předávání zákazníkům
- zajištění ekonomické prosperity půjčovny a jejího rozvoje
- koordinace a zabezpečení pravidelného servisu a údržby strojů, zajištění bezproblémového technického stavu půjčované techniky
- vytváření plánu obnovy strojů a doplňování sortimentu
- účast na technických a obchodních školeních, spolupráce s dalšími složkami společnosti a vedením
- zodpovědnost za své podřízené zaměstnance

Požadujeme:
- dobré komunikativní a prodejní schopnosti, dostatečnou kreativitu a systematičnost
- středoškolské vzdělání s maturitou (výhodou znalost stavebních strojů a částečná znalost stav.technologií)
- chuť na sobě pracovat a rozvíjet se v rámci společnosti, týmového ducha
- schopnost řešení problémů a hledání způsobů řešení
- zájem o techniku a stavební stroje, praxe v podobném provozu výhodou
- ŘP sk. B, výhodou C a CE (s přívěsem)
- obecná znalost práce na PC, trestní bezúhonnost

Nabízíme:
- zaměstnání na HPP v rodinné firmě s 27 letou tradicí, v atmosféře s vysokou firemní kulturou
- práci na dobu určitou 1 rok, s prodloužením na dobu neurčitou
- měsíční mzda 28 000 - 33 000 Kč + motivační finanční ohodnocení dle výkonu půjčovny
- mobilní telefon, notebook, služební vozidlo, zázemí silné a stabilní společnosti
- osobnostní rozvoj v oblasti stavebnictví, možnost dalšího profesního růstu v rámci společnosti
- vzdělávací kurzy, školení, 5 dnů volna navíc, příspěvek na stravenky a další zaměstnanecké benefity

V případě zájmu o uvedené pracovní pozice zašlete prosím svůj strukturovaný profesní životopis.

Společnost
VW WACHAL a.s.
Adresa
Jihomoravský kraj
Olomoucký kraj
Zlínský kraj
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Plat
Plat: 28 000 – 33 000 Kč / měsíc
Benefity: Mobilní telefon, Notebook, Stravenky/příspěvek na stravování, Ubytování/příspěvek na ubytování, Vzdělávací kurzy, školení, Zdravotní volno/sickday, 13. plat
Zařazeno: Prodej a obchod, Služby, Stavebnictví a reality, Vedoucí/manažer prodejny, Obchodní zástupce, Technik ve stavebnictví
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu určitou
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Zaměstnavatel