Materialise je belgická společnost založená v roce 1990 s více než 2000 zaměstnanci po celém světě. Motem naší společnosti je tvořit lepší a zdravější svět prostřednictvím softwarové a hardwarové infrastruktury a dokonalé znalosti aditivní výroby (známé také jako 3D tisk). Naši zákazníci jsou v různých průmyslových odvětvích jako je automobilový průmysl, letecký průmysl, lékařské, výzkumné a akademické ústavy.
Lidé jsou základním kamenem Materialise a my si vážíme našich zaměstnanců a ceníme si talentu a jejich dovedností. Jsme přesvědčeni, že budování správného prostředí a firemní kultury pro zaměstnance je to hlavní, co vede k úspěchu celé organizace. Proto budujeme globální tým specialistů v otevřeném mezinárodním prostředí, které přispívá osobnímu rozvoji jednotlivců.
Budete v denním kontaktu s různými lidmi napříč celou společností a garantujeme Vám, že žádný den nebude stejný. Vaše úsilí bude odměněno odpovídající mzdou. V zájmu zachování rovnováhy mezi pracovním a osobním životem nabízíme flexibilní pracovní dobu.

Finanční manažer

Co vás čeká

Jako Finanční / Účetní Manager budete mít odpovědnost za oblast financí a účetnictví ve výrobním závodě Materialise s.r.o. se sídlem v Ústí nad Labem;
Budete mít na starosti vedení účetní agendy a zpracování měsíčních účetních uzávěrek;
Budete vést malý tým finančního oddělení;
Budete z pohledu financí kontaktní osobou pro auditory, banky, interní/externí požadavky v rámci české pobočky Materialise;
Budete se podílet na tvorbě rozpočtu a procesu finančních prognóz;
Budete reportovat přímo generálnímu řediteli Materialise s.r.o. a zároveň úzce spolupracovat s finančním oddělením mateřské firmy se sídlem v Lovani, Belgie.

Jaké znalosti a dovednosti byste měli mít

Vzdělání středoškolské / vysokoškolské – ekonomické zaměření
Opovídající zkušenosti ve vedení účetnictví v mezinárodní společnosti nebo auditní firmě;
Obsáhlé znalosti české účetní legislativy, znalost IFRS (mezinárodní účetní standardy) je výhodou;
Zkušenosti s daňovými povinnostmi, a vztah ke mzdovému účetnictví;
Výborné komunikační schopnosti – kouč a týmový hráč, který má rád/a výzvy;
Schopnost vidět fakta za čísly – čísla za fakty
Dobrou znalost anglického jazyka.

Pečlivost, důslednost a schopnost věc “dotáhnout” do konce
Chuť dále se v oboru vzdělávat

Výhodou bude, pokud budete umět

Sem uveďte takové znalosti a dovednosti, na kterých sice nutně netrváte, ale které na této pozici oceníte.

Co vám můžeme nabídnout

Možnost osobního rozvoje a profesního růstu
Technické vybavení (notebook, mobilní telefon)
Pracovní smlouvu na dobu neurčitou
Pružnou pracovní dobu
Příspěvek na stravování
Benefitní program
Práci v malém kolektivu
Zázemí stabilní společnosti

Společnost
Materialise s.r.o.
Adresa
Předlická 460/22, Ústí nad Labem – Předlice
Požadované vzdělání: Vysokoškolské / univerzitní
Požadované jazyky: Angličtina (Pokročilá)
Plat
Plat: 50 000 – 55 000 Kč / měsíc
Benefity: Bonusy/prémie, Mobilní telefon, Notebook, Flexibilní začátek/konec pracovní doby, Stravenky/příspěvek na stravování, Vzdělávací kurzy, školení, Kafetérie, Možnost občasné práce z domova, Firemní akce, Individuální rozvržení pracovní doby, Možnost si napracovat hodiny, Vlastní organizace náplně práce, Vyhrazený čas na inovace
Zařazeno: Ekonomika a podnikové finance, Finanční ředitel/manažer
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitou
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Zaměstnavatel

Materialise s.r.o., Darina Šrámková