FARMAK, a.s. je česká společnost, která vyrábí generické léčivé látky a meziprodukty pro jejich výrobu. V současné době hledáme do našeho firemního týmu samostatného a odpovědného kolegu na pozici

Analytik R&D (m/ž)

Náplň práce:
* realizace analýz výzkumných vzorků, identifikace nečistot v léčivých látkách atd.
* aktivní spolupráce na řešení R&D projektů a výzkumných úkolů z analytického hlediska
* vývoj, ověřování a validace nových analytických metod a specifikací pro výzkum a vývoj
* další analytické práce podle potřeb útvaru R&D

Požadujeme:
* VŠ chemického zaměření (ideálně obor analytická chemie)
* praxe s metodami LC/MS a HPLC min. 2 roky
* zkušenost s vývojem analytických metod výhodou
* schopnost orientace na cíl, odpovědnost a vysoké pracovní nasazení
* samostatnost a pečlivost
* schopnost práce v týmu, pozitivní přístup a komunikativnost
* znalost AJ na pokročilé úrovni
* trestní bezúhonnost

Nabízíme:
* zajímavou, rozmanitou a odpovědnou práci s velkou možností odborného rozvoje
* odpovídající finanční ohodnocení se zajímavou motivační složkou
* zázemí ryze českého zaměstnavatele s dlouholetým stabilním postavením na trhu
* příjemné a moderně vybavené pracovní prostředí a vstřícný kolektiv s týmovým duchem
* širokou škálu benefitů (týden dovolené navíc, příspěvek na penzijní připojištění, příspěvek na jazykové vzdělávání, zajištění vzdělávání a odborného rozvoje, příspěvek na relokaci/ubytování, zdravotní program, sociální program, příspěvek na závodní stravování)

V případě, že vás daná pracovní pozice zaujala a splňujete námi uvedené požadavky, pošlete nám váš životopis (nejlépe s fotografií) a rovněž motivační životopis prostřednictvím tlačítka „ODPOVĚDĚT“. Děkujeme.

Společnost
FARMAK, a.s.
Adresa
Na vlčinci 16/3, Olomouc – Klášterní Hradisko
Požadované vzdělání: Vysokoškolské / univerzitní
Požadované jazyky: Angličtina (Středně pokročilá)
Benefity: Bonusy/prémie, Manažerský motivační program, Mobilní telefon, Notebook, Příspěvek na penzijní/životní připojištění, Příspěvek na dopravu, Stravenky/příspěvek na stravování, Dovolená 5 týdnů, Ubytování/příspěvek na ubytování, Vzdělávací kurzy, školení, Závodní stravování, Příspěvek na vzdělání
Zařazeno: Chemický průmysl, Věda a výzkum, Farmacie, Chemik, Laborant, Odborný asistent ve výzkumu a vývoji, Specialista vývojového týmu, Pracovník výzkumu a vývoje
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitou
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Zaměstnavatel