Produktový manažer/ Asistent/ka obchodu

Pro našeho klienta, dynamicky se rozvíjející společnost podnikající v oblasti e-commerce, hledáme vhodné kandidáty na pozici Produktový manažer/ Asistent/ka obchodu

Náplň práce

  • Srovnávání cen a trhu
  • Rešerše trhu (průzkum, srovnání cen)
  • Zjišťovat potenciál na trhu
  • Vyhodnocování obchodního potenciálu
  • Podpora obchodnímu řediteli

Požadavky

  • min. SŠ vzdělání, výhodou VŠ
  • Zkušenost v obchodě nebo marketingu výhodou
  • Týmový hráč, profesionální vystupování
  • Dobrá znalost MS Office
  • Cizí jazyky výhodou (NJ ideál) není podmínkou
  • Vynikající organizační schopnosti, proaktivita
  • Zkušenost s menší společností velkou výhodou (10-20 zaměstnanců)
  • Samostatnost

Nabízíme

  • Zajímavá práce na HPP nebo IČO ve stabilní společnosti
  • Možnost i home office nebo zkracený úvazek
  • Nástupní plat 30-40 000 Kč dle zkušeností a dovedností
  • Pracovní notebook, mobilní telefon
  • Nástup možný ihned
  • Místo výkonu práce: Praha centrum (ul. Rytířská)
  • Flexibilní pracovní doba

Pokud Vás tato nabídka zaujala, zašlete nám Váš strukturovaný životopis. Budeme Vás v nejbližší době kontaktovat.

Výhodou spolupráce s námi je rychlost! S našimi konzultanty absolvujete pouze telefonický pohovor!

Společnost
PŘEDVÝBĚR.CZ s.r.o.
Adresa
Praha
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Plat
Plat: 30 000 – 40 000 Kč / měsíc
Benefity: Možnost občasné práce z domova, Práce převážně z domova, Mobilní telefon, Notebook
Zařazeno: Administrativa, Vrcholový management, Prodej a obchod, Asistentka, Obchodní asistent, Manažer prodejního týmu, Administrativní pracovník, Pracovník back office, Obchodní ředitel/manažer
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva, práce na živnostenský list/IČO
Zadavatel: Personální agentura