Fakulta sociálních věd UK

MZDOVÁ/Ý ÚČETNÍ na HPP pro UK FSV

Fakulta sociálních věd Univerzity Karlovy vypisuje výběrové řízení na pozici:

Mzdová/ý účetní na HPP pro UK FSV

Náplň práce

  • komplexní zpracování mezd zaměstnanců s členitou organizační strukturou včetně cizinců
  • zajištění odvodů daní, zdravotního a sociálního pojištění
  • zadávání DPP a DPČ do mzdového systému, vyúčtování odměn z dohod
  • vedení mzdových a evidenčních listů
  • sestavování statistických výkazů
  • tisk mzdových přehledů a mzdových inventur dle požadavků institutů Fakulty
  • kontroly na vnitřní mzdový předpis

Požadujeme

  • ukončené středoškolské vzdělání
  • minimálně 3 roky praxe
  • znalost legislativy v oblasti účetnictví a daní, s důrazem na mzdovou problematiku
  • profesionální zručnost při práci s MS Office (Word, Excel, Google disk)
  • zodpovědnost, chuť učit se novým věcem
  • týmový hráč

Nabízíme

  • zajímavé finanční ohodnocení
  • flexibilní pracovní dobu
  • příjemné prostředí v centru Prahy
  • zaměstnanecké benefity

Předpokládaný nástup: březen 2018, případně dle dohody

Strukturovaný životopis s průvodním dopisem zasílejte nejpozději do 3. března 2018 přes tlačítko "Odpovědět".

Společnost
Univerzita Karlova, Fakulta sociálních věd
Adresa
Smetanovo nábřeží 995/6, Praha – Staré Město
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Požadované jazyky: Angličtina (Mírně pokročilá)
Zařazeno: Administrativa, Ekonomika a podnikové finance, Personalistika a HR, Mzdová účetní
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Zaměstnavatel

Univerzita Karlova v Praze, Fakulta sociálních věd, Ing. Veronika Veselá