Naším klientem je středně velká obchodní společnost s obratem vyšším jak 150 mil. EUR, která se zabývá velkoobchodem s náhradními díly. Pro její sídlo v Bavorsku hledáme zkušeného vývojáře webových aplikaci.

Administrátor webových aplikací

Vaším úkolem bude zpracovávání firemního e-katalogu a jeho průběžné vylepšování. Dále doplňování nových položek do katalogu pro webshop a poskytování katalogových dat pro web-portál, poskytování podnětů a námětů pro vedení společnosti.

Požadujeme ukočené SŠ/VŠ vzdělání příslušeného směru, několikaletou praxi na obdobné pozici a dobrou znalost anglického nebo německého jazyka. Očekáváme programovací znalosti: VISUAL BASIC, AcctiveX, HTML, XML, JavaScript, PHP, Win Batch/Script a databázuvé: MS-Access, MS-SQL server, Oracle, xMedia.

Hledáme samostatnou, proaktivní osobnost připravenou dlouhodobě žít a pracovat v Německu.

Nabízíme zodpovědnou práci u stabilní společnosti se silnou firemní kulturou a řízené přímo majitelem. Nadprůměrné platové ohodnocení.


Informace o pozici

Společnost
MBV international, s.r.o.
Adresa
Německo
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Požadované jazyky: Angličtina (Pokročilá) nebo Němčina (Pokročilá)
Plat
Plat: 75 000 – 80 000 Kč / měsíc
Benefity: Bonusy/prémie, Příspěvek na dovolenou, Příspěvek na dopravu, Dovolená 5 týdnů, Vzdělávací kurzy, školení, Firemní školka, Příspěvek na vzdělání, Firemní akce, 13. plat, Vlastní organizace náplně práce
Zařazeno: IS/IT: Vývoj aplikací a systémů
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Personální agentura

Máte šanci! Na tuto nabídku zatím odpověděli méně než 4 lidé.