TOUS je španělská šperkařská společnost, ktera byla založena v roce 1920 Salvadorem Tousem Blavim a jeho ženou Teresou Ponsa Masovou. Společnost se původně zaměřovala na opravu hodinek a později se zaměřila na výrobu šperků. Ikonickým symbolem společnosti je medvídek, jehož silueta se objevuje ve špercích a výrobcích TOUS.

TOUS Asistent Prodeje

Pro butik TOUS hledáme komunikativního a v módě se orientujícího kandidáta na pozici:

ASISTENT PRODEJE

Náplň práce

  • aktivní prodej a obsluha zákazníku
  • budování a udržování vztahů se zákazníky
  • péče o estetiku a vzhled butiku
  • prezentace výrobků podle standardů znacky
  • dosahování očekávaných požadovaných výsledků prodeje

Požadujeme:

  • zkušenosti v oblasti poradenství a prodeje min. 2 roky
  • Výhodou je zájem o oblast módy
  • vynikající dovednosti při obsluhování VIP zákazníků
  • reprezentativní vystupování
  • Aktivní přístup
  • Vynikající komunikační dovednosti
  • Znalost angličtiny

Nabízíme:

  • Práci na hlavní pracovní poměr
  • Fixní měsíční plat + motivační bonusy
  • Bezplatné odborné školení
  • Možnost dlouhodobé spolupráce
  • Zázemí významné evropské firmy
  • Možnost profesního i kariérního růstu

Společnost
Oriens klenoty s.r.o.
Adresa
Praha
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Požadované jazyky: Angličtina (Mírně pokročilá), Čeština (Výborná)
Plat
Plat: 22 000 – 26 000 Kč / měsíc
Benefity: Bonusy/prémie, Provize z prodeje, Sleva na firemní výrobky/služby
Zařazeno: Prodej a obchod, Prodavač
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Zaměstnavatel