Společnost Manghi Czech Republic s.r.o. se zabývá generálními dodávkami staveb v ČR i v zahraničí, stavebními pracemi, údržbou a správou nemovitostí.

Stavbyvedoucí

Náplň práce:

  • realizace stavebních projektů zejména v Praze příp. i jinde po ČR
  • koordinace a řízení prací na stavbě vč. Subdodavatelů, vedení stavebního deníku
  • jednání s investory a TDI v rámci kontrolních dnů
  • kontrola stavu provedených prací – zodpovědnost za kvalitu
  • kontrola dodržování BOZP a PO na stavbách dle platné legislativy
  • zodpovědnost za plnění termínů dle HMG vč. jeho zpracování
  • komunikace s investorem (objednatelem) na stavbě

Požadujeme:

  • minimálně SŠ vzdělání stavebního směru
  • znalosti a zkušenosti v oboru pozemních staveb a řízení stavebních zakázek
  • praxe v oboru min. 5 let
  • autorizace v oboru pozemní stavby (min. technik)
  • uživatelská znalost práce na PC
  • ŘP sk. B
  • trestní bezúhonnost
  • časová flexibilita, aktivní přístup k práci, příjemné vystupováním, rozhodnost
  • znalost AJ

Datum nástupu:

  • ihned

Společnost
Manghi Czech Republic s.r.o.
Adresa
Pařížská 68/9, Praha – Josefov
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Požadované jazyky: Čeština (Pokročilá), Angličtina (Středně pokročilá)
Zařazeno: Stavebnictví a reality, Stavbyvedoucí
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: práce na živnostenský list/IČO
Zadavatel: Zaměstnavatel