AkzoNobel is a leading global paint and coatings company.

Sales Representative

Mezinárodní společnost Akzo Nobel Coatings CZ, a.s. hledá vhodného kandidáta na pozici Sales Representative pro region Severní Moravy

Máte příjemné vystupování a prokazatelné prodejní zkušenosti v oblasti FMCG, popřípadě v oblasti barev?
Tak v tom případě jste pro nás ideálním kandidátem!

Náplň práce:

  • Péče o stávající zákazníky
  • Aktivní vyhledávání nových obchodních příležitostí
  • Plnění obchodního plánu, tvorba objednávek
  • Propagace produktového portfólia společnosti
  • Spolupráce na rozvoji trhu
  • Spolupráce s ostatními odděleními v rámci společnosti
  • Práce v regionu Severní Moravy (Rychnov nad Kněžnou, Ústí nad Orlicí, Jeseník, Šumperk, Bruntál, Olomouc, Prostějov, Opava, Přerov)

Požadujeme:

  • Prokazatelné obchodní zkušenosti a znalosti
  • Silné přesvědčovací a prezentační schopnosti a reprezentativní vystupování
  • Samostatnost a vysoké pracovní nasazení
  • Kreativní osobnost přinášející nové nápady
  • Zkušenosti z maloobchodního trhu, ideálně v oblasti barev nebo stavebnictví velkou výhodou
  • ŘP sk. B - aktivní řidič
  • MS Office - uživatelsky
  • AJ výhodou

Nabízíme:

  • Odpovídající mzdové ohodnocení
  • 5 týdnů dovolené
  • Penzijní připojištění
  • Služební vůz a mobilní telefon i k soukromým účelům
  • Sleva na firemní výrobky

Společnost
Akzo Nobel Coatings CZ, a.s.
Adresa
Moravskoslezský kraj
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Benefity: Bonusy/prémie, Sleva na firemní výrobky/služby, Dovolená 5 týdnů, Vzdělávací kurzy, školení, Příspěvek na sport/kulturu/volný čas, Firemní akce, Možnost si napracovat hodiny, Možnost studijního volna
Zařazeno: Prodej a obchod, Obchodní zástupce
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitou
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Zaměstnavatel