VERLAG DASHÖFER, nakladatelství, spol. s r. o.

Jsme předním odborným nakladatelstvím v ČR.
Náš úspěch Vám nabízí šanci zaměřenou na budoucnost.

Hledáme vhodného kandidáta/kandidátku na pozici:

KEY ACCOUNT MANAGER/KA - Brno

Náplň práce:
- navazování a udržování obchodních vztahů se stávajícími a novými zákazníky
- odpovědnost za plnění plánovaného ročního obratu z prodeje
- identifikace obchodních příležitostí a rozvoj prodejní strategie
- spolupráce na vývoji a vzniku nových produktů
- příprava podkladů a prezentací

Požadujeme:
- SŠ/VŠ vzdělání ekonomického směru
- kreativní, aktivní a zodpovědný přístup k práci
- výborné organizační a komunikační schopnosti
- praxe 2 roky na obdobné pozici
- řidičský průkaz (skupina B)

Nabízíme:
- samostatnou práci v mladém kolektivu
- moderní zázemí prosperující mezinárodní firmy
- odpovídající finanční ohodnocení v závislosti na výsledcích
- možnost osobního a profesního růstu
- jazykové kurzy na pracovišti
- 5 týdnů dovolené

Nástup možný ihned.

Pokud Vás uvedená pozice zaujala, zašlete na níže uvedenou adresu tyto podklady:
• strukturovaný životopis v ČJ
• barevná fotografie

Společnost
Verlag Dashöfer, nakladatelství, spol.s r.o.
Adresa
Brno
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Benefity: Bonusy/prémie, Provize z prodeje, Mobilní telefon, Notebook, Dovolená 5 týdnů, Kafetérie, Zdravotní volno/sickday, Možnost občasné práce z domova
Zařazeno: Prodej a obchod, Account Manager, Obchodní zástupce, Key Account Manager
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitou
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Zaměstnavatel

Verlag Dashöfer, nakladatelství, spol.s r.o., Radek Studnička
Evropská 423/178, 16000 Praha 6