Having choices is what makes life exciting. Make your choice today and take your future into your own hands. We value skills and talents, and will support your development within our international teams.
GfK makes your choice easy as we offer an exciting work environment that brings people together and encourages an entrepreneurial and innovative spirit. As a trusted leader in market research present in over 100 countries, we know what makes consumers' hearts beat - globally and locally. We work on projects for successful companies in virtually every major industry.
We offer a great and inspiring work environment which enables our teams to deliver the best results.

Market Specialist CZ&SK / Client Service Manager

Pojďte pracovat do perspektivního týmu, který se zabývá průběžným monitorováním prodejů na trhu s průmyslovým a spotřebním zbožím. Výsledné analýzy slouží našim lokálním i mezinárodním klientům k lepší představě o potřebách a přáních jejich zákazníků, aby tak docílili růstu díky vědomostem – Growth from Knowledge.

Co Vás čeká?

Na této pozici se stanete odborníkem v oblasti marketingového výzkumu a vývoje na trhu produktů předěleného sektoru. Budete mít příležitost dlouhodobě spolupracovat s nejvýznamnějšími mezinárodními i lokálními výrobci a navrhovat pro ně ta nejvhodnější řešení pro práci s jejich výrobky.

Mezi Vaše hlavní činnosti bude patřit provádění analýz trhu na základě sběru dat z prodejní sítě, mapování situace a vývoje trendů na trhu i příprava výstupů a klientských reportů. Součástí Vaší náplně práce bude výhledově i vlastní interpretace výsledků a jejich prezentace přímo klientovi.

Co je pro nás důležité?

- analytické myšlení a vyvozování logických souvislostí ze získaných tržních dat
- zájem a chuť pečovat a rozvíjet vztahy se stávajícími klienty
- vnímat potřeby klienta a přinášet efektivní řešení a doporučení
- velice dobrá praktická znalost MS Office (Excel, PowerPoint)
- velmi dobrá znalost anglického jazyka slovem i písmem
- zájem a chuť se soustavně rozvíjet

Čím nás oslníte?

- budete se umět "prodat"
- správně obsahově i graficky zpracovanou úvodní prezentací
- Vašimi předešlými pracovními úspěchy

Co Vám nabídneme?

- smysluplnou samostatnou práci, jejíž výsledky dlouhodobě oceňují naši klienti
- profesionální pracovní tým kolegů, se kterými si budete rozumět v pracovní době i mimo ni
- práci v open space, avšak s možností příležitostné práce z domova
- tréninky a školení
- pružnou pracovní dobu
- flexibilní systém zaměstnaneckých benefitů
- 25 dnů dovolené
- zaměstnání blízko stanice metra Pankrác / Pražského povstání


Pokud máte pocit, že jste naším novým kolegou nebo kolegyní, připravte si Váš životopis, kde uvedete Vaše předchozí zkušenosti a dovednosti, ve kterých vynikáte, včetně krátkého průvodního dopisu, kde nastíníte, proč je zrovna GfK Vaší volbou. Oba dokumenty, které jsou pro nás stejně důležité, nám zašlete prostřednictvím tlačítka Odpovědět.

Poskytnutím osobních údajů obsažených v životopise dává uchazeč v souladu se zákonem č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů, souhlas s jejich zpracováním a uchováním v databázi společnosti GfK Czech, s.r.o. pro účely výběrového řízení. Souhlas se zpracováním a uchováním osobních údajů lze kdykoli odvolat.

Těšíme se, že Vás přivítáme v našem kolektivu!


Informace o pozici

Společnost
GfK Czech, s.r.o.
Adresa
Na hřebenech II 1718/10, Praha – Nusle
Požadované vzdělání: Bakalářské
Požadované jazyky: Čeština (Výborná), Angličtina (Pokročilá)
Benefity: Mobilní telefon, Notebook, Flexibilní začátek/konec pracovní doby, Dovolená 5 týdnů, Vzdělávací kurzy, školení, Příspěvek na sport/kulturu/volný čas, Možnost občasné práce z domova, Možnost si napracovat hodiny, Účast na zahraničních konferencích
Zařazeno: Marketing, Prodej a obchod, Account Manager, Brand manager, Marketingová strategie, Marketingový analytik, Project Manager, Category Manager
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitou
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Zaměstnavatel