Jsme česká distribuční společnost inPharm s.r.o. zabývající se vývojem a distribucí v oblasti léčivých přípravků, zdravotnických prostředků a doplňků stravy. Do našeho obchodního týmu hledáme kandidáty pro kraj: Východní Čechy, Vysočina, Severní Čechy, Praha

Office & project assistant

Náplň práce:

- Organizace seminářů, konferencí, periodi

- Administrativa spojená s registrací přípravků (léky, doplňky stravy)

- Komunikace se zahraničními partnery (objednávky zboží, zpracování prodejních dat)

- Podpora PR aktivit (příprava tiskových podkladů, jednání s autory článků ad.)

Požadujeme:

- SŠ nebo VŠ vzdělání

- Silné prezentační, komunikační a organizační dovednosti, obchodní myšlení

- Zkušenosti v požadovaných oblastech

- Znalost AJ, NJ - výhodou

- Řidičský průkaz sk. B - aktivní řidič

- Znalost MS Office

- Příjemné vystupování

- Ochotu učit se novým věcem

Osobnostní předpolady:

Samostatnost, spolehlivost, odpovědnost, velmi dobré komunikační a organizační dovednosti.

Nabízíme:

- Různorodou práci pro renomovanou farmaceutickou společnost s dlouholetou tradicí

- Pokračování v úspěšných a zavedených projektech, a to i ve spolupráci se zahraničními partnery

Práce na plný pracovní úvazek.

Nástup: ihned nebo dle dohody

Společnost
EDUKAFARM, s.r.o.
Adresa
V Areálu 1243, Jesenice
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Zařazeno: Administrativa, Marketing, Farmacie, Asistentka, Office Manager, Project Manager, Specialista marketingu, Pracovník back office, Event Specialist
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitou
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva, práce na živnostenský list/IČO
Zadavatel: Zaměstnavatel

Pozice je vhodná pro absolventy.

EDUKAFARM, s.r.o., Renáta Zahrádková