Společnost DREAMland, spol. s r.o., je významným dodavatelem oprav a náhradních dílů řídících systémů Siemens pro jakékoliv typy výrobních závodů. Zabýváme se také výrobou rozvaděčů, jednoúčelových strojů a zařízení.

Finanční účetní - junior

Požadujeme

  • minimálně SŠ vzdělání ekonomického směru
  • znalost podvojného účetnictví
  • praxe v oboru minimálně 1 rok
  • znalost SW Helios Orange výhodou
  • podmínkou zodpovědnost, pečlivost a samostatnost
  • ochotu učit se novým věcem

Nabízíme

Nabízíme Vám zajímavou práci ve společnosti, která se zabývá opravami, prodejem, nákupem repasovaných a nových produktů Siemens z oblasti automatizační techniky simatic S5, simatic S7, sinumerik, simodrive, operační panely atd., více na www.dreamland-plc.cz

  • zázemí stabilní a rozvíjející se společnosti
  • zajímavou práci v mladém a dobře sehraném kolektivu
  • fixní pracovní dobu
  • možnost seberealizace v rozvíjející se společnosti
  • nástup možný ihned

Náplň práce

  • zpracování daňových dokladů (tuzemský a zahraniční)
  • účtování přijatých/vydaných faktur
  • evidence a kontrola účetních dokladů
  • příprava podkladů pro přiznání DPH
  • spolupráce v rámci účetního oddělení

Společnost
DREAMland, spol. s r.o.
Adresa
Duhová 1013, Kosmonosy
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Požadované jazyky: Angličtina (Středně pokročilá)
Plat
Plat: 27 000 – 30 000 Kč / měsíc
Benefity: Bonusy/prémie, Stravenky/příspěvek na stravování, Vzdělávací kurzy, školení, Firemní akce, 13. plat
Zařazeno: Administrativa, Ekonomika a podnikové finance, Účetní, Finanční účetní
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitou
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Zaměstnavatel