Nezávislá účetní a poradenská společnost EIBD, s.r.o. hledá pro svoji centrálu v Praze zaměstnance na hlavní pracovní poměr

Začínáš s účetnictvím? Přidej se k nám!

pracovní náplň, po zaškolení pod vedením zkušených kolegů:

- pomoc s vedením účetní agendy pro klienty

- osobní a elektronická komunikace s úřady (ZP, OSSZ, FÚ)

- sestavování výkazů, uzávěrkové práce dle pokynu nadřízenýho

- spolupráce s kolegy na zajímavých projektech (daňové plánování, nastavování vnitropodnikových procesu...)

nabízíme:

- dohoda / pracovní smlouva na dobu neurčitou (úvazek 40 hod/týden)

- pracoviště 5 minut od st. metra Florenc

- flexibilní pracovní dobu, příjemné prostředí

- ohodnocení 25-32 tis. Kč hrubého, dle zkušeností a nasazení

- proplácení přesčasových hodin

- možnost získávat zkušenosti a dlouhodobě růst společně s firmou

- nástup možný ihned, nebo dle dohody

- zaškolení

- firemní vzdělávání (možnost absolvovat přípravný kurz na daňového poradce)

požadujeme:

- znalost účetnictví, praxe výhodou

- samostatný a zodpovědný přístup k práci

- znalost účetního softwaru Pohoda výhodou

Společnost
EIBD, s.r.o.
Adresa
Vítkova 241/10, Praha – Karlín
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Požadované jazyky: Angličtina (Základní) nebo Němčina (Základní)
Plat
Plat: 25 000 – 32 000 Kč / měsíc
Benefity: Notebook, Flexibilní začátek/konec pracovní doby, Stravenky/příspěvek na stravování, Dovolená 5 týdnů, Vzdělávací kurzy, školení, Příspěvek na vzdělání
Zařazeno: Ekonomika a podnikové finance, Mzdová účetní, Účetní
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek, práce na zkrácený úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitou
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva, práce na živnostenský list/IČO, dohoda o pracovní činnosti
Zadavatel: Zaměstnavatel

Praxe a stáže, trainee programy, pozice je vhodná pro absolventy.