Společnost euroAWK s.r.o., která je součástí německého koncernu Freund, patří k významným poskytovatelům venkovní reklamy v Evropě. Disponujeme portfoliem s více než 20.000 vlastními reklamními nosiči v České republice, na Slovensku a v Maďarsku. Agenturám a přímým zákazníkům nabízíme pro jejich výrobky a služby na míru šitý Full-Service zahrnující poradenství - mediální plánování - nákup - realizaci - tisk a design - logistiku.

V současnosti hledáme v co možná nejkratší době (nástup možný ihned)

Asistent/ka finančního oddělení

Požadujeme

  • SŠ/VŠ ekonomického směru
  • dobrou znalost MS Office (zejména Excel a Word)
  • znalost účetnictví vítána
  • znalost německého jazyka výhodou
  • pečlivost a spolehlivost
  • ochotu učit se
  • samostatnost
  • smysl pro týmovou práci

Nabízíme

  • odpovídající finanční ohodnocení
  • místo u stabilního zaměstnavatele (v ČR od r. 1991)
  • náročnou a zodpovědnou práci
  • přátelský kolektiv

Náplň práce

  • správa vozového parku
  • správa docházkového systému
  • příprava podkladů pro mzdy
  • správa pohledávek
  • zajištění chodu kanceláře
  • komplexní vedení poštovní agendy
  • zodpovědnost za archivaci firemních dokumentů
  • příprava reportů
  • další administrativní činnost

Nástup možný ihned nebo dohodou.

Pokud Vás naše nabídka zaujala a splňujete výše uvedené požadavky, zašlete nám svůj životopis a motivační dopis.

Společnost
euroAWK s.r.o.
Adresa
Konopišťská 739/16, Praha – Vršovice
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Požadované jazyky: Němčina (Základní)
Benefity: Flexibilní začátek/konec pracovní doby, Stravenky/příspěvek na stravování, Dovolená 5 týdnů, Příspěvek na sport/kulturu/volný čas
Zařazeno: Administrativa, Ekonomika a podnikové finance, Asistentka, Odborný asistent, Office Manager, Účetní, Specialista pohledávek
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitou
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Zaměstnavatel