Společnost Mekr´s je největším distributorem spojovacího materiálu v ČR, SK. Naše dobré jméno je podloženo dlouholetou prací na budování společnosti, založené na poctivém a seriozním jednání se zákazníky. Společnost má vybudovanou vlastní síť regionálních prodejců a našich služeb využívají významní obchodní partneři ve strojírenství, elektrotechnice, hutnictví a automobilového průmyslu. Mekr's je společnost světového formátu, která dává lidem příležitost.

Mzdová účetní

Co budete dělat:

· zpracovávat mzdy pro 90 zaměstnanců

· provádět výpočet mezd, daní, srážek, náhrad, nemocenského, odvody ZaS pojištění

· zpracovávat zápočtové listy, mzdové listy, roční daňová přiznání ze závislé činnosti

· zajišťovat veškeré činnosti a dokumenty pro vznik a skončení pracovního poměru

· vést osobní spisy zaměstnanců, zavádět personální a mzdové údaje do mzdového SW

· jednat s úřady, zdravotními pojišťovnami a SSZ

· …a další práce, které obvykle mzdová účetní dělá

Co od Vás očekáváme:

· minimálně SŠ vzdělání a praxi jako mzdová účetní alespoň 3 roky

· velmi dobrá znalost mzdových předpisů, znalost zákoníku práce

· dobrá znalost výpočetní techniky

· samostatnost, pečlivost, spolehlivost, ochota ke spolupráci

Co nabízíme:

· zajímavou, samostatnou a odpovědnou práci

· mzdu odpovídající kvalifikaci a zkušenostem

· zázemí stabilní české společnosti

Pokud Vás naše nabídka zaujala, pošlete nám svůj profesní životopis v ČJ s fotkou.

Předpokládáme nástup po ukončení výběrového řízení nebo podle dohody.

Kontaktovat budeme pouze vybrané uchazeče.

Společnost
MEKR´S, s.r.o.
Adresa
Regnerova 1101, Úpice
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Zařazeno: Administrativa, Ekonomika a podnikové finance, Personalistika a HR, Mzdová účetní
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Zaměstnavatel

MEKR´S, s.r.o., Stanislava Kultová
499 300 147
Máte šanci! Na tuto nabídku zatím odpověděli méně než 4 lidé.