Asistentka prodeje

Pro našeho klienta, prodejnu s křišťálem, porcelánem a šperky na Staroměstském náměstí, hledáme vhodné kandidátky na pozici Asistentka prodeje.

Náplň práce:

  • Prodej výrobků z křišťálového skla, porcelánu, granátových šperků a dalšího sortimentu
  • Komunikace se zahraničními klienty
  • Péče o zboží a skladový systém

Požadujeme:

  • Znalost anglického jazyka na komunikativní úrovni
  • Příjemné reprezentativní vystupování
  • Aktivní a profesionální přístup k zahraniční klientele
  • Zkušenost z prodeje či vztah k sortimentu křišťálu respektive šperkům výhodou
  • Životopis s fotografií

Nabízíme:

  • Plat v podobě fixní složky a nadstandartních bonusů (až 2.000Kč/DEN) - hlavní pracovní poměr
  • Zajímavou práci ve stabilní společnosti
  • Zvláštní příplatek za večerní prodej
  • Nástup možný ihned
  • Místo výkonu práce: Praha 1

Pokud Vás tato nabídka zaujala, zašlete nám Váš strukturovaný životopis. Budeme Vás v nejbližší době kontaktovat.

Výhodou spolupráce s námi je rychlost! S našimi konzultanty absolvujete pouze telefonický pohovor!

Společnost
PŘEDVÝBĚR.CZ s.r.o.
Adresa
Praha
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Požadované jazyky: Angličtina (Mírně pokročilá)
Zařazeno: Administrativa, Prodej a obchod, Služby, Asistentka, Obchodní asistent, Pokladní, Obchodní referent
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Personální agentura

Pozice je vhodná pro absolventy.

Máte šanci! Na tuto nabídku zatím odpověděli méně než 4 lidé.