Významná společnost v oboru soudního a mimosoudního vymáhání bankovních a nebankovních pohledávek se sídlem na Praze 1 – Malá Strana, v současnosti rozšiřuje svůj tým o nového člena a hledá specialistu na vymáhání pohledávek. Pozice je vhodná také pro absolventy. Hledáme kandidáty, kteří jsou pečliví, pracovití a samostatní členy týmu s otevřeností k výzvám.

Specialista vymáhání pohledávek

Požadujeme

• Úplné středoškolské či vysokoškolské vzdělání ekonomického nebo právního směru
• Výhodou jsou znalosti a zkušenosti s hromadnou správou vetšího množství pohledávek, znalost jednotlivých fází vymáhání
• Základní orientaci v oblasti vymáhání, bankovnictví a práva
• Pečlivost, důslednost, zodpovědnost, aktivní a pozitivní přístup
• Znalost práce s PC (Word, Excel) na dobré uživatelské úrovni

Nabízíme

• Velmi zajímavé finanční ohodnocení

• Zázemí významné společnosti působící dlouhodobě na českém trhu
• Zaměstnání na hlavní pracovní poměr
• Práci s mladým kolektivem
• Příležitost i pro absolventy bez praxe

Náplň práce

Odpovědnost za správu aktivních pohledávek v různých fázích řízení
• Vypracování dokumentů v rámci řízení
• Aktivní spolupráce s ostatními odděleními napříč společností
• Komunikace se soudy, insolvenčními správci, notáři, bankami a exekutory

Společnost
Bohemia Faktoring, a.s.
Adresa
Letenská 121/8, Praha – Malá Strana
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Požadované jazyky: Čeština (Výborná)
Benefity: Bonusy/prémie, Vzdělávací kurzy, školení, Kafetérie, Občerstvení na pracovišti, Zdravotní volno/sickday, Firemní akce
Zařazeno: Administrativa, Bankovnictví a finanční služby, Právní služby, Administrativní pracovník, Office Manager, Soudní zapisovatel, Specialista pohledávek, Pracovník back office, Bankovní specialista
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Zaměstnavatel

Pozice je vhodná pro absolventy.