Klinika asistované reprodukce

IT; technik pro office podporu

Pro naši kliniku hledáme kolegu pro IT a technickou podporu s orientací v SQL databázích. Vítána znalost HTML a produktů MS Office a schopnost návrhu a přípravy drobných aplikací. Dále je náplní práce správa počítačů s operačním systémem Windows, návrhy a příprava drobných aplikací, komunikace s dodavatelem síťových služeb atd.

Náplň práce:

  • Správa software
    Správa webového portálu
    Podpora správce sítě
    Podpora uživatelů
    Technická a provozní podpora kliniky
    Vytváření podkladů pro statistiky, projekty, web atd.

Požadujeme:

  • Odbornou způsobilost dle náplně práce
    Minimálně SŠ vzdělání
    Smysl pro týmovou práci, kreativitu a samostatnost, aktivní přístup, zájem o další vzdělávání

Nabízíme:

  • Práci na plný úvazek, HPP
    Práci v prostředí moderní kliniky, přátelský kolektiv
    Odpovídající finanční ohodnocení
    5 týdnů dovolené
    Občerstvení na pracovišti, stravenky, teambuildingové aktivity, možnost dalšího vzdělávání

Společnost
Nestátní zdravotnické zařízení
Adresa
Evropská 423/178, Praha – Vokovice
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Požadované jazyky: Angličtina (Středně pokročilá)
Plat
Plat: 35 000 – 40 000 Kč / měsíc
Benefity: Bonusy/prémie, Stravenky/příspěvek na stravování, Dovolená 5 týdnů, Vzdělávací kurzy, školení, Kafetérie, Firemní akce
Zařazeno: IS/IT: Správa systémů a HW, Správce operačních systémů a sítí
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu určitou
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva, práce na živnostenský list/IČO
Zadavatel: Zaměstnavatel

Pozice je vhodná pro absolventy.

Nestátní zdravotnické zařízení, Jana Březinová
608 124 680