V TMF Group pomáháme firmám růst v mezinárodním měřítku.
Naši zaměstnanci, experti v oblasti mezd, účetnictví, práva a HR, pomáhají klientům po celém světě bezproblémově fungovat, investovat a expandovat. S pobočkami ve více než 80 zemích je TMF Group globálním expertem, který chápe místní potřeby.

TMF Czech, a.s. je reprezentována 75ti členným týmem profesionálů, který stále roste, a proto hledáme nového kolegu či kolegyni na pozici:

Mzdoví Specialisté, profesionálové s praxí i nadšení junioři

Pro posílení našeho Payrollového týmu hledáme profesionály s praxí, ale i nadšené juniory.

Kdo jsme?

TMF Czech, a.s. je součástí mezinárodní skupiny TMF Group, která působí ve více než 80 zemích světa a má přes 6 000 zaměstnanců. V ČR jsme reprezentováni 70 členným týmem profesionálů v oblasti účetnictví, mezd a corporate secretarial services, kteří pomáhají klientům, nadnárodním společnostem, v jejich růstu. Více na našich www stránkách.

Koho hledáme?

Neustále rosteme, a tak rozšiřujeme i náš tým payroll profesionálů.

  • Hledáme kolegy, kteří u nás získají samostatnou a odpovědnou pozici při zpracovávání mezd a komunikaci s velmi zajímavou, nadnárodní klientelou.
  • Hledáme ty, pro které zpracovávání mezd neznamená jen zadávání dat a reporting, ale také komunikaci s klienty a kolegy, týmovou práci a možnost se stále dále vzdělávat, a zároveň své zkušenosti předávat.
  • Hledáme zkušené payroll profesionály, kteří budou rádi předávat své znalosti juniorním kolegům a vypěstují u nás profesionály nové. Znalost anglického jazyka slovem i písmem nutností.
  • Hledáme ale také juniory se zájmem o oblast zpracovávání mezd, kteří ještě mnoho zkušeností z praxe nenabrali, ale zato mají chuť se rozvíjet a hledají společnost, která jim to opravdu umožní. Znalost anglického jazyka alespoň písmem.

Co nabízíme?

  • Samozřejmě finanční ohodnocení – dle praxe a zkušeností
  • Balík benefitů – 13. plat, možnost výkonnostních bonusů, plně hrazené stravenky, plně hrazenou kartu Multisport, plně hrazené kurzy angličtiny v pracovní době, interní i externí vzdělávání, flexibilní začátek a konec pracovní doby, sickdays, dovolenou navíc, občerstvení, firemní akce,...

Chcete se dozvědět více? Rádi se s vámi potkáme! Pošlete nám váš životopis a připojte pár vět o tom, proč právě mzdy jsou to, co vás baví a čemu se věnujete, nebo byste se věnovat chtěli.

Odpovědí na tento inzerát či zasláním Vašeho životopisu a případných dalších osobních materiálů dáváte souhlas ke shromažďování, zpracování a uchovávání Vašich osobních údajů v souladu se zákonem č. 101/2000 Sb., Ochrana osobních údajů. Tento souhlas platí do jeho odvolání písemnou formou.


Informace o pozici

Společnost
TMF Czech, a.s.
Adresa
Kateřinská 466/40, Praha – Nové Město
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Požadované jazyky: Čeština (Pokročilá), Angličtina (Středně pokročilá)
Benefity: Flexibilní začátek/konec pracovní doby, Stravenky/příspěvek na stravování, Vzdělávací kurzy, školení, Občerstvení na pracovišti, Příspěvek na vzdělání, Zdravotní volno/sickday, Firemní akce, 13. plat, Možnost si napracovat hodiny
Zařazeno: Administrativa, Ekonomika a podnikové finance, Administrativní pracovník, Asistentka, Mzdová účetní, Vkládání dat do počítače
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek, práce na zkrácený úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitou
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva, dohoda o pracovní činnosti
Zadavatel: Zaměstnavatel

Pozice je vhodná pro absolventy.


TMF Czech, a.s., Veronika Krejčíková