Společnost KLIMAKOM je jíž více než 15 let spolehlivým partnerem projektů v oblasti technického zabezpečení staveb. Námi navržená řešení na míru v kombinaci s kvalitními službami vytváří komfortní vnitřní prostředí na mnoha významných objektech renomovaných zákazníků po celé České a Slovenské republice.

Věříme, že budeme moci využít naše zkušenosti ve Váš prospěch a těšíme se na brzkou, oboustranně prospěšnou spolupráci.

Projektant vzduchotechniky

Kdo jsme

Významná projekční firma Klimakom, SK s. r.o. s pobočkami v Brně a v Bratislavě. Zpracováme projekty zejména administrativních, obchodních, bytových a polyfunkčních objektů v ČR a na Slovensku.

Pozice projektant TZB se specializací na vzduchotechniku.

Možnost spolupráce i formou dlouhodobé brigády.

Co vás čeká

  • vypracování dílčích celků projektů vzduchotechniky pod vedením vedoucího
  • orientace ve stavebních podkladech
  • návrh tras a rozvodů VZT, dimenzování koncových elementů
  • základní koordinace s ostatními profesemi
  • předávání požadavků na navazující profese
  • týmová práce a spolupráce

Jaké znalosti a dovednosti byste měli mít

  • VŠ/SŠ vzdělání v oboru TZB
  • znalost AutoCAD
  • znalost MS World, MS Excel
  • schopnost trvalého vzdělávání
  • schopnost týmové spolupráce

Výhodou bude, pokud budete umět

  • pracovat v programu Revit (případně zaučíme)
  • řídit vozidlo - řidičský průkaz sk. B
  • praxe v oboru (není nutná)

Co vám můžeme nabídnout

  • práci v týmu odborně vzdělaných spolupracovníků
  • odpovídající finanční ohodnocení formou 13.platu
  • zajímavé týmové volnočasové aktivity
  • profesní růst v oboru

Datum nástupu: dohodou
Místo pracoviště: Brno nebo Bratislava

Společnost
KLIMAKOM, SK s.r.o.
Adresa
Zámecká 4/6, Brno – Chrlice
Devätinová 5, Bratislava
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Benefity: Bonusy/prémie, Flexibilní začátek/konec pracovní doby, Firemní rekreační zařízení, Vzdělávací kurzy, školení, Kafetérie, Možnost občasné práce z domova, Firemní akce, Možnost si napracovat hodiny, Profesní/osobní kouč
Zařazeno: Stavebnictví a reality, Projektant, Stavbyvedoucí, Technik ve stavebnictví
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitou
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva, práce na živnostenský list/IČO
Zadavatel: Zaměstnavatel

Pozice je vhodná pro absolventy.

KLIMAKOM, SK s.r.o., Ing. Aleš Menc
+420 723 249 802 (ČR), +421 904 270 825 (SK)