XO FOODS
Společnost XO foods je předním dodavatelem vybraných gastronomických surovin určených především pro tzv. „fine dining“. Hlavní část sortimentu tvoří hovězí maso, které firma dováží ze všech koutů světa – Jižní Ameriky, USA, Austrálie, Nového Zélandu i Evropy. Kromě něj nabízí také maso drůbeží, jehněčí, dále lákavé delikatesy z Francie, Itálie, Švýcarska, Ruska, a v neposlední řadě variaci mořských plodů vylovených z oceánů celého světa. Produkty XO foods vyhledávají nejlepší hotely, restaurace, cateringové firmy a soukromé osoby v celé střední Evropě. Jejich přízeň si firma získala díky své nekompromisní kvalitě, jedinečnému servisu a dobré ceně.

XO foods love to say YES.

Pro více informací prosím navštivte www.xofoods.com.

Asistent/ka financí / obchodu

NÁŠ OBCHODNÍ TÝM NABÍZÍ HOTELŮM A RESTAURACÍM STŘEDNÍ EVROPY TY NEJLEPŠÍ GASTRONOMICKÉ SUROVINY Z CELÉHO SVĚTA.

ÚSPĚŠNOST PRODEJNÍHO ODDĚLENÍ NEZÁVISÍ JEN NA PRODEJCÍCH, ALE I NA CELÉM TÝMU. A PRÁVĚ DO NĚJ HLEDÁME NOVÉ POSILY.

DANÁ PRÁCE JE VHODNÁ PRO TY, KDO V KANCELÁŘI NECHTĚJÍ ČI NEMŮŽOU TRÁVIT KAŽDÝ (A CELÝ) DEN V MĚSÍCI. NENABÍZÍME STANDARDNÍ PRACOVNÍ REŽIM, ALE FLEXIBILITU, MENŠÍ POČET PRACOVNÍCH DNÍ A V PŘÍPADĚ ODPOLEDNÍCH SMĚN MOŽNOST „HOME OFFICE“.

Náplň práce:

  • Finančně administrativní podpora obchodního oddělení
  • Fakturace
  • Vystavování dobropisů
  • Příprava dokumentace pro rozvoz
  • Komunikace s centrálním skladem ohledně skladových zásob
  • Komunikace s obchodním oddělením
  • Správa nezaplacených pohledávek
  • Další administrativní činnost
  • Reportování finančnímu manažerovi

Požadujeme:

  • Znalost Microsoft Office
  • Administrativní dovednosti
  • Organizační schopnosti
  • Mírně pokročilou znalost AJ
  • Schopnost věnovat pozornost detailům
  • Příjemnou a ochotnou osobnost

Nabízíme:

  • Mladý, přátelský kolektiv
  • Zaškolení
  • Firemní akce a benefity
  • Možnost okamžitého nástupu

Další informace:

  • Místo práce: Praha 6 – Sedlec
  • Budete pracovat minimálně 2, maximálně 4 dny v týdnu
  • V jednom měsíci se budou střídat ranní směny (8-17 hod.) se směnami odpoledními (max. 16:30 – 23:30 hod.), ty ale nejsou každý den a běhěm měsíce budete mít mnoho volných dní
  • Při odpoledních směnách možnost práce z domova

Společnost
XO foods s.r.o.
Adresa
Přerušená 189/4, Praha – Sedlec
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Požadované jazyky: Čeština (Výborná), Angličtina (Středně pokročilá)
Plat
Plat: 25 000 – 27 500 Kč / měsíc
Benefity: Mobilní telefon, Sleva na firemní výrobky/služby, Notebook, Stravenky/příspěvek na stravování, Firemní akce
Zařazeno: Administrativa, Ekonomika a podnikové finance, Prodej a obchod, Administrativní pracovník, Asistentka, Fakturantka, Obchodní asistent, Referent, Pracovník back office
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek, práce na zkrácený úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitou
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Zaměstnavatel

Pozice je vhodná pro absolventy.

Pozice vhodná pro rodiče na mateřské a rodičovské dovolené.