Stabilní stavební společnost s celorepublikovou působností hledá posilu do svého týmu

MISTR/STAVBYVEDOUCÍ - HORŠOVSKÝ TÝN

Pro naši sesterskou společnost Silnice Horšovský Týn, a.s. hledáme novou posilu týmu. Hlavní činností je výstavba, rekonstrukce a opravy dopravních staveb. Skupina Colas se v rámci ČR také zabývá těžbou kamene, výrobou drceného kameniva, výrobou asfaltů a asfaltových směsí.

Náplň práce:

  • Vedení staveb silničního charakteru pro realizaci, rekonstrukci a opravu komunikací a zpevněných ploch
  • Organizace práce na stavbě
  • Technické a odborné zajištění svěřených staveb
  • Zajištění plynulého chodu staveb, dodržení termínů, rozpočtu a kvality staveb
  • Kontrola a organizace podřízených
  • Zpracování příslušné dokumentace (stavební deník, fakturace, práce s firemním softwarem, mzdové výkazy podřízených ad.)

Požadujeme:

  • Odborné znalosti z oblasti dopravního stavitelství
  • Zkušenosti na stavbě výhodou
  • Znalost práce na PC (MS Office)
  • ŘP sk. B – aktivní řidič
  • Samostatnost, spolehlivost, zodpovědnost, důslednost, organizační dovednosti
  • Časovou flexibilitu

Nabízíme:

  • Různorodou práci v silné stabilní společnosti s nadnárodní působností
  • Možnost profesního a karierního rozvoje
  • Zajímavé mzdové ohodnocení
  • Služební telefon (i pro soukromé účely) a notebook, služební automobil
  • Vzdělávací kurzy dle individuálních potřeb pracovníků jednotlivých oddělení
  • Firemní benefity – 5 týdnů dovolené, stravenky, příspěvek na penzijní/životní pojištění, systém Cafeterie, Multisport karta, odměny (roční, pracovní výročí)
  • Možnost nástupu ihned (případně dohodou)

Pokud Vás tato nabídka zaujala zašlete prosím svůj strukturovaný životopis prostřednictvím odpovědního formuláře.

Společnost
COLAS CZ, a.s.
Adresa
Nad rybníčkem 40, Horšovský Týn – Velké Předměstí
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Benefity: Mobilní telefon, Příspěvek na penzijní/životní připojištění, Flexibilní začátek/konec pracovní doby, Stravenky/příspěvek na stravování, Dovolená 5 týdnů, Vzdělávací kurzy, školení, Kafetérie, Firemní akce, 13. plat
Zařazeno: Stavebnictví a reality, Stavbyvedoucí, Mistr
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Zaměstnavatel

Pozice je vhodná pro absolventy.

Máte šanci! Na tuto nabídku zatím odpověděli méně než 4 lidé.