A DOMA z. s. poskytuje sociální službu osobní asistence v domácnostech klientů v Praze a Středočeském kraji. Sídlo společnosti je Na Strži 1683/40, Praha 4.

Cílem výběrového řízení je posílení pracovního týmu a obsazení pracovní pozice:

Osobní asistent/ka - pracovník v sociálních službách (přímá péče)

Náplň práce:

Osobní asistence v domácnostech klientů, která obnáší poskytování pomoci při základních denních činnostech, které klienti sami nezvládnou, například:

osobní hygiena
oblékání
ohřátí a podání stravy
doprovody k lékaři

Požadujeme:

Základní či středoškolské vzdělání
Kvalifikační předpoklady podle zákona 108/2006 Sb., pro pracovníka v přímé péči výhodou (lze doplnit později)
Flexibilitu, ochotu a trpělivost
Zkušenosti s prací se seniory výhodou
Schopnost samostatné práce i práce v týmu
Odolnost vůči stresu
Trestní bezúhonnost

Nemáte zkušenosti s prací v oblasti osobní asistence, ale jste člověkem, který má chuť a zápal a chce se této oblasti věnovat? Rádi Vás přivítáme mezi nás a vše potřebné Vás naučíme.

Nabízíme:

Pracovní smlouva na dobu neurčitou - možno i na DPČ a DPP (možnost přivýdělku o víkendech)
Vedení, podpora a pomoc zkušeného týmu
Program zacvičení a další průběžné vzdělávání
Flexibilní pracovní dobu
Intervize se sociální pracovnicí
Motivační systém ohodnocení

Garance mzdy dle sjednané smlouvy

Stanete se rodinným přítelem, který rozumí potřebám seniorů a umí jim flexibilně a rychle poskytnout vysoce profesionální domácí péči.

Nástup dle dohody

Jestliže Vás uvedená pozice oslovila, zašlete nám svůj životopis s krátkým průvodním dopisem.

Společnost
A DOMA z. s.
Adresa
Na strži 1683/40, Praha – Krč
Požadované vzdělání: Základní
Plat
Plat: 18 000 – 20 000 Kč / měsíc
Benefity: Stravenky/příspěvek na stravování, Vzdělávací kurzy, školení, Příspěvek na vzdělání, Firemní akce
Zařazeno: Zdravotnictví a sociální péče, Ošetřovatel
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek, práce na zkrácený úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitou
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva, dohoda o pracovní činnosti, jiné
Zadavatel: Nezisková organizace

Pozice je vhodná pro absolventy.

Pozice vhodná pro rodiče na mateřské a rodičovské dovolené.

Pozice vhodná pro důchodce.