Společnost Rosso Steel. s.r.o. patří k předním zpracovatelům plochých válcovaných výrobků ve svitcích na českém trhu a na trzích střední Evropy. Portfolio našich hlavních odběratelů tvoří automobilový průmysl, kovovýroba, stavebnictví.

Nabízíme zajímavou a perspektivní práci v zázemí stabilní české společnosti, možnost dalšího vzdělávání, profesního růstu a seberealizace za odpovídající finanční ohodnocení.

Finanční ředitel/CFO

Co vás čeká

zastřešení oblasti financí a controllingu společnosti

plánování a reporting

úzká spolupráce s top managementem

Jaké znalosti a dovednosti byste měli mít

VŠ vzdělání ekonomického směru

praxi na pozici finančního manažera

zkušenosti v oblasti controllingu a rozpočtování

zkušenost s vedením pracovního kolektivu

aktivní přístup, logické a analytické myšlení

spolehlivost a samostatnost

znalost PC na uživatelské úrovni (MS Office - Word, Excel, IS Helios výhodou)

Co vám můžeme nabídnout

zázemí stabilní české společnosti založené v roce 1990 s obratem 3 miliardy korun

zodpovědnou roli v top managementu

dlouhodobý pracovní vztah

motivující finanční ohodnocení

Společnost
ROSSO STEEL, a.s.
Adresa
Gustavka 611, Mirošov
Požadované vzdělání: Vysokoškolské / univerzitní
Benefity: Bonusy/prémie, Příspěvek na penzijní/životní připojištění, Stravenky/příspěvek na stravování, Vzdělávací kurzy, školení, Firemní akce
Zařazeno: Ekonomika a podnikové finance, Finanční ředitel/manažer
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitou
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Zaměstnavatel