Jsme česko-slovenská personální společnost s jednou z největších sítí regionálních zastoupení v rámci České a Slovenské republiky. Patříme mezi nejstarší personálně – poradenské společnosti na území bývalého Československa – naše společnost vznikla již v roce 1991 s prvotním záměrem poskytnout kvalitní služby v oblasti brigádnické výpomoci v jednotlivých regionech. Jsme zakládajícím členem Asociace poskytovatelů personálních služeb ČR a Asociácie personálnych agentúr SR. Na Slovensku jsme držiteli certifikátu ISO 9001:2000, v České republice se na certifikaci připravujeme.

Jednorázová odpolední inventura 6.2. - mzda 96 Kč/hod #tqwVJ

Pracovní náplň:

Na pravidelnou inventuru ve známém módním řetězci hledáme šikovné brigádníky. Inventura se bude konat 6. 2. 2018.

Náplň práce:
- počítání zboží
- manipulace se skenerem
- doplňování zboží

Nabízíme:

- mzdu 96 Kč/hod.
- brigádu na dohodu o pracovní činnosti
- jednorázový přivýdělek
- možnost pravidelné spolupráce
- termín inventury: 6. 2. 2018 (14:00 až 23:00)

Požadujeme:

- věk min. 18 let
- spolehlivost, pracovitost

Společnost
INDEX NOSLUŠ s.r.o.
Adresa
Plzeň
Plat
Plat: 96 Kč / hodina
Zařazeno: Prodej a obchod
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Brigáda
Datum práce
Datum práce: 6.2.2018
Zadavatel: Personální agentura

INDEX NOSLUŠ s.r.o., Konzultantka pobočky Plzeň
731 171 476