Jsme stabilní, na trhu etablovaná společnost se sídlem ve Zlíně zaměřená na oblast vývoje a implementace vlastních specifických IT systémů. Pro náš tým hledáme nového spolupracovníka na pozici projektového manažera pro realizaci a řízení větších projektových dodávek z oblasti IT bezpečnosti zaměřených především na digitální identifikaci a autentizaci.

Projektový manažer v oblasti IT

NÁPLŇ PRÁCE IT PROJEKTOVÉHO MANAŽERA:

- Řídí jeden až několik projektů současně a to ve všech jeho fázích

- Koordinuje a efektivně řídí projektový tým (analytici, vývoj, servis) včetně případných externích subdodavatelů

- Je odpovědný za projektovou komunikaci se zákazníkem

- Koordinuje plnění jednotlivých milníků a kvalitu výsledků projektu

- Vypracovává projektový plán projektu a je odpovědný za jeho plnění

- Podílí se na plánování zdrojů

- Identifikuje a řídí projektová rizika

- Je odpovědný za změnové řízení

- Odpovídá za řešení konfliktů a problémů, které mohou v průběhu projektu nastat

- Vedení společnosti pravidelně reportuje stav projektu

- Je partnerem obchodu při identifikaci nových obchodních příležitostí

POŽADUJEME:

- Středoškolské / Vysokoškolské vzdělání

- Zodpovědnost, spolehlivost, bezúhonnost

- Zkušenost s řízením projektů

- Orientaci na produkty a služby v oblasti autentizace a identifikace nebo obdobné výhodou

- Analytické myšlení a organizační schopnosti

- Komunikační schopnosti na výborné úrovni

- Silnou týmovou práci a sociální dovednosti

- Vysokou úroveň ústního i písemného projevu

- Ochotu cestovat a flexibilitu pro práci jak z naší kanceláře, tak z prostředí zákazníka

- Znalosti (a reálné zkušenosti využití) běžných metodik pro projektové řízení výhodou

- Schopnost komunikovat v angličtině slovem i písmem

- Řidičský průkaz skupiny B

NABÍZÍME:

- Pracovní smlouvu na hlavní pracovní poměr a dobu neurčitou

- Profesní seberealizaci v jedné z aktuálně nejdynamičtějších oblastí IT světa

- Zajímavou práci v příjemném pracovním prostředí

- Mladý pracovní kolektiv

- Motivující finanční ohodnocení

- Naše benefity najdeš na www.bitsnami.cz

Nástup možný ihned / dohodou

Společnost
MONET+,a.s.
Adresa
Za Dvorem 505, Zlín – Štípa
Požadované vzdělání: Vysokoškolské / univerzitní
Požadované jazyky: Čeština (Výborná), Angličtina (Pokročilá)
Benefity: Firemní akce, Flexibilní začátek/konec pracovní doby, Možnost studijního volna, Vzdělávací kurzy, školení, Dovolená 5 týdnů, 13. plat, Bonusy/prémie, Mobilní telefon, Občerstvení na pracovišti, Stravenky/příspěvek na stravování, Závodní stravování
Zařazeno: IS/IT: Konzultace, analýzy a projektové řízení, Project Manager
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitou
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Zaměstnavatel

Máte šanci! Na tuto nabídku zatím odpověděli méně než 4 lidé.