Orientuješ se v cestovním ruchu? Máš přehled o atraktivních destinacích a chtěl by ses v tomto směru dál rozvíjet? Na letní sezónu hledáme spolehlivého, pečlivého a hlavně správného parťáka, který by se stal součástí přátelského týmu v TravelPortal.cz, moderní online cestovní agentuře, která poskytuje zájezdy od prověřených cestovních kanceláří.

Online Prodejce Zájezdů

Vaše náplň práce bude:

  • Telefonická a online komunikace se zákazníky a cestovními kancelářemi
  • Nabídka a prodej zahraničních a tuzemských zájezdů
  • Práce s rezervačním systémem
  • Administrace cestovních smluv

Naše požadavky jsou:

  • SŠ/VŠ vzdělání (klidně student VŠ)
  • Všeobecné znalosti v geografii
  • Schopnost porozumět zákazníkům a jejich potřebám
  • Velmi dobré komunikační dovednosti a písemný projev
  • Schopnost řešit problémy (rychle, empaticky a samostatně)

Co vám nabízíme:

  • Pracovní pozici v mladém a přátelském týmu
  • Zázemí moderní společnosti se sídlem v pražském Karlíně
  • Občasná možnost Home Office
  • Motivující ohodnocení (fix + variabilní složka závislá na Vašich uskutečněných prodejích)

Doplňujíci informace:

  • Nástup od června do srpna/září (zaškolení 1-2x týdně během roku)
  • Smlouva na DPČ s možnosti prodloužení
  • Pracovní doba na směny od 07:00 do 22:00h

Společnost
iSTEP CE s.r.o.
Adresa
Karolinská 650/1, Praha – Karlín
Požadované jazyky: Angličtina (Mírně pokročilá), Čeština (Výborná)
Zařazeno: Cestovní ruch a ubytování, Zákaznický servis, Prodejce zájezdů, Pracovník call centra, Pracovník help desku
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Brigáda
Typ smluvního vztahu: dohoda o pracovní činnosti, dohoda o provedení práce
Datum práce
Datum práce: 1.6.2018 – 30.9.2018
Zadavatel: Zaměstnavatel

iSTEP CE s.r.o., Tereza Ciglerová
234 121 404
Máte šanci! Na tuto nabídku zatím odpověděli méně než 4 lidé.