Jste podnikaví a tvůrčí? Máte organizační schopnosti a zkušenosti s vedením projektů a k tomu mluvíte plynule česky? Zveme Vás k výběrovému řízení!

Náplň práce:

Organizování a řízení projektů v rámci internetového prodeje na českém trhu
Navazování a řízení spolupráce s obchodními partnery na českém trhu
Odpovědnost za prodej a propagaci produktů na internetu
Odpovědnost za realizaci a dodržování interních procedur
Monitorování konkurence a průběžné analýzy trhu
Spoluúčast při tvoření marketingové politiky
Odpovědnost za řízení rozvojových projektů

Očekáváme:

Znalost českého jazyka na úrovni rodilého mluvčího – podmínkou
Znalost polského jazyka
Zkušenosti s vedením projektů
Podnikavost a kreativnost
Analytické dovednosti
Zkušenosti v Call Centeru - výhodou
Zkušenosti s vedením týmu - výhodou

Nabízíme:

Zaměstnání ve stabilní společnosti
Podpora při relokaci
Práce v mladém profesionálním týmu
Možnosti samotného rozhodování
Prace v profesionálním týmu

Těšíme se na Vás.

Nr ref : KC/01/2018

Společnost
Marketing Investment Group
Address
Kraków
Required education: University
Required languages: Czech (Proficient) nebo Polish (Intermediate) nebo English (Intermediate)
Benefits: Above-standard medical care, Discount on company products / services, Corporate Events
Listed in: Sales
Employment form
Employment form: Full-time work
Contract duration
Contract duration: Permanent
Employment contract
Employment contract: employment contract
Employer type: Zaměstnavatel

Marketing Investment Group, Małgorzata Pastuszak
Máte šanci! Na tuto nabídku zatím odpověděli méně než 4 lidé.